Quote (bahamontik @ Thu, 11 Dec 2008, 13:57)
tesko! svirao sam i u hrpi metal bandova,jos uvijek iman rock band u Omisu koji svira svako ljeto...ali nigdje se ne zaradi kao na cajkama,a inace sam zavrsio muzicku akademiju i iz iskustva ti kazem da najbolje muzicare koje osobno poznajem su bas ljudi koji sviraju cajke!! govori sta hoces a ako tvoja sestra moze svirat klarinet narodnjacke forspile svaka joj cast,morat ces me upoznat s njom! weeeeeeeeee
nemoj srat al si u Omisu svako lito

?? Pa ja san doli vec 5 godina zaredon ( dobro ne bas omis nego Ruskamen, ali svaki dan iden u omis ) ! U kojen si klubu? Di budes inace?