d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Nakon Smrti?
Prev1891011Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 5,741
Joined: Apr 7 2006
Gold: 7,557.95
Dec 11 2008 06:31am
Quote (m4tej @ Thu, Dec 11 2008, 11:41am)
15 i po
zajeb u profitu si
zajeb..bice ti dosta 50 kuna
nadji si zivot kretenu...ostavi se cajki i pronadji pravu muziku... btw ovo "sviram" mi neide u glavu... daj mojoj sestri te vase tambure i trublje svirat ce isto ko i ti.... ono bi covik bez sluha odsviro (izuzetak bethovenu)


opa! opa! hihihihi...jebe se i meni...meni je najbitnjije da ja nakon svirke spremin pare u djep i na kraju mjeseca zbrojim...a vjeruj mi cifra je stvarno zapanjujuca! nisam ja kriv sta bogatasici vole sirit ruke na Milu Kitica i ekipu! ja im se samo smijen i uziman pare! e pazi posla...dodjes,najedes se,napijes se malo odsviras jos te zato i plate! aj nadji bolje...

This post was edited by bahamontik on Dec 11 2008 06:35am
Member
Posts: 42,679
Joined: Aug 2 2007
Gold: 8.00
Warn: 30%
Dec 11 2008 06:54am
Quote (bahamontik @ Thu, Dec 11 2008, 12:31pm)
opa! opa! hihihihi...jebe se i meni...meni je najbitnjije da ja nakon svirke spremin pare u djep i na kraju mjeseca zbrojim...a vjeruj mi cifra je stvarno zapanjujuca! nisam ja kriv sta bogatasici vole sirit ruke na Milu Kitica i ekipu! ja im se samo smijen i uziman pare! e pazi posla...dodjes,najedes se,napijes se malo odsviras jos te zato i plate! aj nadji bolje...


nadji bolje?
npr svirat u bendu?
ne u reatard teamu?
isti job mozes napravit sa necime sta nisu cajke
Member
Posts: 5,741
Joined: Apr 7 2006
Gold: 7,557.95
Dec 11 2008 06:57am
Quote (m4tej @ Thu, Dec 11 2008, 12:54pm)
nadji bolje?
npr svirat u bendu?
ne u reatard teamu?
isti job mozes napravit sa necime sta nisu cajke


tesko! svirao sam i u hrpi metal bandova,jos uvijek iman rock band u Omisu koji svira svako ljeto...ali nigdje se ne zaradi kao na cajkama,a inace sam zavrsio muzicku akademiju i iz iskustva ti kazem da najbolje muzicare koje osobno poznajem su bas ljudi koji sviraju cajke!! govori sta hoces a ako tvoja sestra moze svirat klarinet narodnjacke forspile svaka joj cast,morat ces me upoznat s njom! weeeeeeeeee
Member
Posts: 9,342
Joined: Dec 10 2007
Gold: 10,688.43
Dec 11 2008 07:02am
Quote (bahamontik @ Thu, Dec 11 2008, 12:57pm)
tesko! svirao sam i u hrpi metal bandova,jos uvijek iman rock band u Omisu koji svira svako ljeto...ali nigdje se ne zaradi kao na cajkama,a inace sam zavrsio muzicku akademiju i iz iskustva ti kazem da najbolje muzicare koje osobno poznajem su bas ljudi koji sviraju cajke!! govori sta hoces a ako tvoja sestra moze svirat klarinet narodnjacke forspile svaka joj cast,morat ces me upoznat s njom! weeeeeeeeee


koji instrument sviras?
Member
Posts: 5,741
Joined: Apr 7 2006
Gold: 7,557.95
Dec 11 2008 07:04am
klarinet!
Member
Posts: 9,342
Joined: Dec 10 2007
Gold: 10,688.43
Dec 11 2008 07:07am
Quote (bahamontik @ Thu, Dec 11 2008, 01:04pm)
klarinet!


Woho ja ksilofon.. primite me u cajka band ploX?
Member
Posts: 4,025
Joined: Jul 17 2007
Gold: 405.35
Dec 11 2008 08:16am
Quote (bahamontik @ Thu, 11 Dec 2008, 13:57)
tesko! svirao sam i u hrpi metal bandova,jos uvijek iman rock band u Omisu koji svira svako ljeto...ali nigdje se ne zaradi kao na cajkama,a inace sam zavrsio muzicku akademiju i iz iskustva ti kazem da najbolje muzicare koje osobno poznajem su bas ljudi koji sviraju cajke!! govori sta hoces a ako tvoja sestra moze svirat klarinet narodnjacke forspile svaka joj cast,morat ces me upoznat s njom! weeeeeeeeee


nemoj srat al si u Omisu svako lito smile.gif ?? Pa ja san doli vec 5 godina zaredon ( dobro ne bas omis nego Ruskamen, ali svaki dan iden u omis ) ! U kojen si klubu? Di budes inace?
Member
Posts: 42,679
Joined: Aug 2 2007
Gold: 8.00
Warn: 30%
Dec 11 2008 08:39am
Quote (Zajeb @ Thu, Dec 11 2008, 02:16pm)
nemoj srat al si u Omisu svako lito smile.gif ?? Pa ja san doli vec 5 godina zaredon ( dobro ne bas omis nego Ruskamen, ali svaki dan iden u omis ) ! U kojen si klubu? Di budes inace?


(google icon_pointr.gif omiski klubovi)
sad ce ti stic odgovor wink.gif
gz 3k posts wink.gif
Member
Posts: 1,218
Joined: Aug 17 2008
Gold: 0.00
Dec 11 2008 08:40am
pametni ljudi sviraju pizdarije i dizu na to pare. meni isto radi rodak , i znas koliko tek na lito zaradi... nisam mogla virovat. gg je to
Member
Posts: 42,679
Joined: Aug 2 2007
Gold: 8.00
Warn: 30%
Dec 11 2008 08:45am
Quote (leona @ Thu, Dec 11 2008, 02:40pm)
pametni ljudi sviraju pizdarije i dizu na to pare. meni isto radi rodak , i znas koliko tek na lito zaradi... nisam mogla virovat. gg je to


bravo oni sa glupim pizdarijama =))
jbt u sta smo pretvorili topic "nakon smrti"
xD
nisi mi rekla ako zelis da ti sta promjenim na sigu il ti je ovakav dobar?
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev1891011Next
Add Reply New Topic New Poll