Quote (Dalmos @ Mon, Dec 1 2008, 03:00pm)
. Apsolutno sam protiv lopova svih nacionalnosti, ali ovo je hrvatski subforum gdje su u principu prisutni hrvati pa sam to zato napisao. Kao sublista lopova. Tesko da ce ovdje nama neki stranac pisati kako ga je pokrao hrvat.
np. onda sam ja krivo shvatio