Quote (The_Outsider @ Mon, 10 Nov 2008, 19:14)
hmmm pa neznam tvoja desna ruka u quildu ( aka "nu" ) je opredijeljeni desničar pa sam naslutio ...
pardon me if im wrong

Nisi u krivu.
Desničar jesam, na izbore izaša nisam.
Ne podržavam Sanadera. Za mene su i HDZ I SDP jednako lijevo.
U Hrvatskoj nema građanske desne stranke. Sve seljačine.
Tako da sam stranački nezavisan.