d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Od Danas.. > Aha
Prev18910111215Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,473
Joined: Nov 5 2005
Gold: 8,550.00
Oct 10 2008 09:24am
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Oct 10 2008 09:51am
Member
Posts: 849
Joined: May 30 2008
Gold: 14.49
Oct 10 2008 10:34am
Quote (Usc_abaddon @ Fri, 10 Oct 2008, 16:51)


fu odoše mi zvučnici sleep.gif
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Oct 10 2008 10:38am
dr_feelgood je stavija onaj spot iz 80-ih, al evo jedan iz 90-ih koji je meni romantičan..

http://www.youtube.com/watch?v=qBGQ1AyQh2A
Member
Posts: 849
Joined: May 30 2008
Gold: 14.49
Oct 10 2008 10:45am
Quote (nugard @ Fri, 10 Oct 2008, 17:38)
dr_feelgood je stavija onaj spot iz 80-ih, al evo jedan iz 90-ih koji je meni romantičan..

http://www.youtube.com/watch?v=qBGQ1AyQh2A


Svaka čast smile.gif jepi je spot
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Oct 10 2008 10:58am
Quote (Tim_lopovaMIKI @ Fri, 10 Oct 2008, 18:45)
Svaka čast smile.gif jepi je spot


ja obožavam slušat Roy Orbisona, bija je najružniji pjevač sa istovremeno najlipšim muškim vokalom poslije elvisa, a ovaj spot su snimili nakon njegove smrti...

This post was edited by nugard on Oct 10 2008 11:01am
Member
Posts: 849
Joined: May 30 2008
Gold: 14.49
Oct 10 2008 11:04am
hehe imam feeling da je glumio u beverly hillsu il se varam tongue.gif
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Oct 10 2008 11:08am
Quote (Tim_lopovaMIKI @ Fri, 10 Oct 2008, 19:04)
hehe imam feeling da je glumio u beverly hillsu il se varam tongue.gif


glumac iz spota je onaj lik iz beverly hillsa, brandon ako se ne varam
Member
Posts: 849
Joined: May 30 2008
Gold: 14.49
Oct 10 2008 11:12am
e nisam se onda zeznula hehe, a zgodan e tad bio bar dok su snimali seriju smile.gif
Member
Posts: 7,270
Joined: Jan 12 2008
Gold: 2,227.00
Oct 10 2008 11:29am
Quote (cppjole @ Tue, Oct 7 2008, 01:04pm)
od danas sam sluzbeno "GAY" oliti topli brat , pedercina ili whatever you feel like callin me

razlog? topic od miki ..... recen ja sebi iden bas vidit sta je to curama "ROMANTICNO"  i jos se prislin da pogledan do kraja.... a bog te jebo......


ako je to romantika ja se odricen romantike i zenskog spola

hvala miki otkrila si mi ko san zapravo :
)




disscuss


yy
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev18910111215Next
Add Reply New Topic New Poll