Quote (eddy_hc @ Sun, Feb 1 2009, 08:23pm)
Ja vas stvarno ne razumim.
To da su suci donili par krivih odluka,to sve stoji, ali mi smo tribali se dovest u situaciju da te odluke nemaju veze sa rezultatom.
Pa mi nismo dali gol 10 min.
Ivan Čupić je možda dobio 2 baluna u drugom poluvremenu, a njega je jedinog išlo.
Niko ne spominje suce koji u prvom poluvremenu nisu sudili i Francuzima 7 metara kad su trebali.
Ali kao i nakon svakog poraza, opet govorim:
Koliko bi se mi okretali sucima da smo pobijedili?
Niko ih se nebi sitija.
Svaka čast momcima, dali su sve od sebe.
Treba Francuzima skinit kapu i to je to.
To je sve od mene.
ti uvijek moras srat jelda
kako nisu krivi?
par krivih odluka? jesi li ti jebeno normalan? jesi uopce gledao tekmu
jebote led, šprem lezi ozlijedjen a ovaj nece zaustavit utakmicu?to tebi normalno?
Svaka cast deckima na srebru, ali sta mislis zasto im je dosla kriza od 10 min? zbog sudaca eto zasto
francuzima se tolerirale svakakve grubosti i u napadu i u obrani
Karabatic i Dinart cuda radili nasim igracima i samo jednom svaki dobio iskljucenje po 2 minute
sramota
ide Duvnjak, digne se za sut, karabatic mu opizdi sljagu po faci
nist
ide Lac, ovaj ga drzi, povlaci, cupa, sta sve ne
nist
ide metlicic, Karabatic ga uhvati s obje ruke i drzi ga tak
nist
ide Ivano, Karabacit ga laktom po grlu (ako sam dobro vidio)
i naravno da nije dobio iskljucenje...
This post was edited by Kennoth on Feb 2 2009 06:52am