d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Nakon Smrti?
Prev17891011Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 5,741
Joined: Apr 7 2006
Gold: 7,557.95
Dec 11 2008 04:03am
Quote (Dr_Feelgood @ Wed, Dec 10 2008, 02:40pm)
šta si ti zabrija po ovim egzstencijalim temama? šta život, šta smrt? šta stime? šta se nije bolje pozabavit kako potrišit vrime prije smrti?

regana je pita novinar dok je on bija kandidat 1980 taman pred kraj kampanje 20 dana prije izbora. što vi gospodine regan mislte kako riješit krizu u nikaragvi?
regan je ispalio ko iz topa: o tome ču razmišljat kad budem predsjednik!!! sad razmišljam kako postat predsjednik!!!(izvrstan odgovor)
smrt? - o tome ču razmišljat kad budem mrtav!!!!! za sad sam živ!


a kasno...vidin da pisem sranja ali ruku na srce(a prst di hoce) jucer sam tako gadno popio da me sad sram...pio sam cijelu noc i nastavio ujutro,izgleda da sam sjebao posao opet jer san pijan nekog zva da mu kazen sta mislim! nikad se necu naucit pameti izgleda! nakon sta sam dosao vidno pijan doma popio sam litru i po jackie danielsa! jos mi traje agonija!! ima jedan dobar stih iz pjesme "PROLAZI,SVE PROLAZI,NESTAJE,SVE NESTAJE!!! viva la Mexico!
Member
Posts: 9,342
Joined: Dec 10 2007
Gold: 10,688.43
Dec 11 2008 04:13am
Quote (bahamontik @ Thu, Dec 11 2008, 10:03am)
nakon sta sam dosao vidno pijan doma popio sam litru i po jackie danielsa!


nisi malo pretjero mozda?

Member
Posts: 5,741
Joined: Apr 7 2006
Gold: 7,557.95
Dec 11 2008 04:19am
Quote (The_Outsider @ Thu, Dec 11 2008, 10:13am)
nisi malo pretjero mozda?


ne! inace mogu popit ko sudoper! imao sam litru u fridzu i nulsedmicu malo nacetu...sve oslo!! pozalio sam ne brigaj!
Member
Posts: 11,142
Joined: May 17 2007
Gold: 0.50
Dec 11 2008 04:35am
sine imas 15 godina (ako) aj jednostavno... ne seri!
Member
Posts: 4,025
Joined: Jul 17 2007
Gold: 405.35
Dec 11 2008 04:41am
Quote (The_Outsider @ Thu, 11 Dec 2008, 11:13)
nisi malo pretjero mozda?


Pa mozda i nije... Triba je bit Jack a ono Jackie rofl.gif ahahahha
to ka oni sampanjci za dicu biggrin.gif

E: oho 3k posts, lipo za vidit smile.gif

This post was edited by Zajeb on Dec 11 2008 04:44am
Member
Posts: 11,142
Joined: May 17 2007
Gold: 0.50
Dec 11 2008 04:50am
Quote (Zajeb @ Thu, 11 Dec 2008, 11:41)
Pa mozda i nije... Triba je bit Jack a ono Jackie rofl.gif ahahahha
to ka oni sampanjci za dicu biggrin.gif

E: oho 3k posts, lipo za vidit smile.gif


zgzg iliti gzgzg!!
Member
Posts: 5,741
Joined: Apr 7 2006
Gold: 7,557.95
Dec 11 2008 05:06am
najprvo iman malo vise od 15...drugo ne znam zasto se ja vama moram cemu opravdavat bilo je upuceno doturu...ako ne vjerujes prvu subotu koju ne budem radio izacicemo vanka! pa cemo bacit okladu! sve sta ja popijen ti placas sve sta ti popijes ja placam! ponesi malo vise para vanka iznenadit ces se! e da inace iman 190 cm i 110 kila razlog vise i sviram turbofolk po KAFANAMA vec 5 godina! vjeruj mi na rijec kad kazem da mogu popit ko sudoper!
Member
Posts: 4,025
Joined: Jul 17 2007
Gold: 405.35
Dec 11 2008 05:09am
Quote (bahamontik @ Thu, 11 Dec 2008, 12:06)
najprvo iman malo vise od 15...drugo ne znam zasto se ja vama moram cemu opravdavat bilo je upuceno doturu...ako ne vjerujes prvu subotu koju ne budem radio izacicemo vanka! pa cemo bacit okladu! sve sta ja popijen ti placas sve sta ti popijes ja placam! ponesi malo vise para vanka iznenadit ces se! e da inace iman 190 cm i 110 kila razlog vise i sviram turbofolk po KAFANAMA vec 5 godina! vjeruj mi na rijec kad kazem da mogu popit ko sudoper!


ma zajebajen se ja malo smile.gif ... boli mene kurac koliko mos ti popit wink.gif . Ako kazes tako, ona je tako...
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Dec 11 2008 05:35am
Quote (bahamontik @ Thu, Dec 11 2008, 11:06am)
najprvo iman malo vise od 15...drugo ne znam zasto se ja vama moram cemu opravdavat bilo je upuceno doturu...ako ne vjerujes prvu subotu koju ne budem radio izacicemo vanka! pa cemo bacit okladu! sve sta ja popijen ti placas sve sta ti popijes ja placam! ponesi malo vise para vanka iznenadit ces se! e da inace iman 190 cm i 110 kila razlog vise i sviram turbofolk po KAFANAMA vec 5 godina! vjeruj mi na rijec kad kazem da mogu popit ko sudoper!


jebote koja si ti baja laugh.gif
Member
Posts: 42,679
Joined: Aug 2 2007
Gold: 8.00
Warn: 30%
Dec 11 2008 05:41am
Quote (bahamontik @ Thu, Dec 11 2008, 11:06am)
najprvo iman malo vise od 15...drugo ne znam zasto se ja vama moram cemu opravdavat bilo je upuceno doturu...ako ne vjerujes prvu subotu koju ne budem radio izacicemo vanka! pa cemo bacit okladu! sve sta ja popijen ti placas sve sta ti popijes ja placam! ponesi malo vise para vanka iznenadit ces se! e da inace iman 190 cm i 110 kila razlog vise i sviram turbofolk po KAFANAMA vec 5 godina! vjeruj mi na rijec kad kazem da mogu popit ko sudoper!


15 i po
zajeb u profitu si
zajeb..bice ti dosta 50 kuna
nadji si zivot kretenu...ostavi se cajki i pronadji pravu muziku... btw ovo "sviram" mi neide u glavu... daj mojoj sestri te vase tambure i trublje svirat ce isto ko i ti.... ono bi covik bez sluha odsviro (izuzetak bethovenu)
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev17891011Next
Add Reply New Topic New Poll