Quote (Dr_Feelgood @ Wed, Dec 10 2008, 02:40pm)
šta si ti zabrija po ovim egzstencijalim temama? šta život, šta smrt? šta stime? šta se nije bolje pozabavit kako potrišit vrime prije smrti?
regana je pita novinar dok je on bija kandidat 1980 taman pred kraj kampanje 20 dana prije izbora. što vi gospodine regan mislte kako riješit krizu u nikaragvi?
regan je ispalio ko iz topa: o tome ču razmišljat kad budem predsjednik!!! sad razmišljam kako postat predsjednik!!!(izvrstan odgovor)
smrt? - o tome ču razmišljat kad budem mrtav!!!!! za sad sam živ!
a kasno...vidin da pisem sranja ali ruku na srce(a prst di hoce) jucer sam tako gadno popio da me sad sram...pio sam cijelu noc i nastavio ujutro,izgleda da sam sjebao posao opet jer san pijan nekog zva da mu kazen sta mislim! nikad se necu naucit pameti izgleda! nakon sta sam dosao vidno pijan doma popio sam litru i po jackie danielsa! jos mi traje agonija!! ima jedan dobar stih iz pjesme "PROLAZI,SVE PROLAZI,NESTAJE,SVE NESTAJE!!! viva la Mexico!