Quote (Hasordin @ Wed, 12 Nov 2008, 13:51)
ja san d2 kupia 2003 u emezzete u kastilima ^ 300 kn ...uvik san koristia mh ali sad moran prestat radi blizzarda ! ODSAD PREFERIRAM LEGIT !! only legit ^^
LOL i ja san tamo kupija.. ali samo original d2..
expanziju san narucija priko net-a u algoritma (5% popusta)

pa san isa po njega doli ispod ure na vr pjace

lol

tad san skuzija da cu provest svoju mladost u dijabu