Quote (attilius @ Sun, Nov 9 2008, 10:01pm)
otisla jedna kolegica na porodiljni pa mi ostavila tu malu da radim s njom posto imam slijepu tetu koja je profka pa se mogu savjetovat s njom to je ona sto zivi u Sesvetama.
A i radim sa malom Šenkovicom ako me mozes pratiti:-D
uj atti, jel ti to pomažeš ljudima. pa ti si prava ljudina. svaka čast.
moram onda priznat da tebe krase osobine koje ja nemam.