d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Eo Ga! > Sta Mislite O Narodnjacima?
Prev178910Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 5,741
Joined: Apr 7 2006
Gold: 7,557.95
Nov 9 2008 03:57pm
a kazes mala je slijepa! hm...to mi puno govori! mislim...znas i sam
Member
Posts: 3,032
Joined: Mar 28 2008
Gold: 731.33
Nov 9 2008 04:01pm
otisla jedna kolegica na porodiljni pa mi ostavila tu malu da radim s njom posto imam slijepu tetu koja je profka pa se mogu savjetovat s njom to je ona sto zivi u Sesvetama.
A i radim sa malom Šenkovicom ako me mozes pratiti:-D
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Nov 9 2008 07:09pm
Quote (Rakshasas(KD) @ Sun, Nov 9 2008, 10:45am)
Jos bi najbolje da svi slusamo isto i razmisljamo ka alka vuica...

Evo vam pa slusajte

http://uk.youtube.com/watch?v=Atrvh40hnjQ&feature=related


pa stani više s tom vujicon jebala te ona, da te jebala.
Member
Posts: 5,741
Joined: Apr 7 2006
Gold: 7,557.95
Nov 9 2008 07:31pm
hehehehe
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Nov 9 2008 08:14pm
Quote (attilius @ Sun, Nov 9 2008, 10:01pm)
otisla jedna kolegica na porodiljni pa mi ostavila tu malu da radim s njom posto imam slijepu tetu koja je profka pa se mogu savjetovat s njom to je ona sto zivi u Sesvetama.
A i radim sa malom Šenkovicom ako me mozes pratiti:-D


uj atti, jel ti to pomažeš ljudima. pa ti si prava ljudina. svaka čast.
moram onda priznat da tebe krase osobine koje ja nemam.
Member
Posts: 5,741
Joined: Apr 7 2006
Gold: 7,557.95
Nov 9 2008 08:17pm
covjece jel mos zalislit da je Atti profesor...on lipo radi ima stan,curu sad je polozio i strucni!! jebo rijesio cili(a skoro) zivot! a jos do prije koju godinu smo igrali diabla u studentskom domu i lokali najjeftinija vina! jebo kako vrijeme brzo prodje!
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Nov 9 2008 08:20pm
pa reka san ti, atti je ljudina. ukratko atti je sve šta ja nisam!!!
Member
Posts: 3,032
Joined: Mar 28 2008
Gold: 731.33
Nov 10 2008 01:48am
ma lol, ljudina? još uvijek sam isti dečkić koji oće i voli lokat...samo još da zavolim narodnjake de se mogu poistovijetit sa pokojim učenikom.
A da, vrijeme ide u PIČKU MATERINU BRZO! ! !
Banned
Posts: 8,813
Joined: Nov 1 2008
Gold: 10.80
Warn: 100%
Nov 10 2008 02:10am
Cekaj malo atti, ti si profesor? rofl.gif
Member
Posts: 5,741
Joined: Apr 7 2006
Gold: 7,557.95
Nov 10 2008 03:29am
zar se ne vidi po izrazavanju! ovako fine rijeci za jednog akademski obrazovanog gradjanina!
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev178910Next
Add Reply New Topic New Poll