Quote (eddy_hc @ Mon, Nov 3 2008, 10:49pm)
reka sam da je to samo jedan od topica,i sad da ti to izvlačim mora bi sve.
Da nebi.
ehh tek sam sada vidio taj topic , i ispricavam se svima ako sam koga povrjedio rjecima ili necim , ja nisam tada imao accaunt usc_abaddon to je imao : m4tej
moj je bio :patrickk i ako je kome drago nek me prijavi sada za multi al ofc nebi to htio da nemam s cim trejdat
hvala matej sta si mi dao ovaj acc posto je onaj keyloggan da mogu s necim trejdat i popricat tu i tamo s vama ...
sry ako sam zajebo ovaj topix
This post was edited by Usc_abaddon on Nov 10 2008 07:33am