Quote (Lord_Techno @ Thu, Jul 24 2008, 07:30am)
Ljudi sta niko ne razmislja da bi oni mogli naplacivat ono ko na wowu ak to stave jebat cu ih!!!!!!!!!!!!!!!!
-al ja mislism da hoce (pokvareni gadovi!!!!!)
wow je druga stvar, tamo kao placas servere....
diablo je preko b-neta, a btnet se nikad nije naplacivo i vjerojatno ni nece... al nikad neznas smradovi su oni, vec su rekli da rade skroz novi b-net....