Quote (Tim_lopovaMIKI @ Tue, Oct 7 2008, 02:41pm)
ja gledala, film je baš brutalan
btw sad ti 24. listopada izlazi saw V. jedva čekam ovisi kaj ko trazi od filma, ak trazis neke jebene zamke i krvi i takva sranja onda je dobar da..
jer meni je saw uvjek bio jeben jer je film nepredvidljiv i jebena nadmoc negativca, smatram da osoga koja je radila taj film i sama ima psihozu(radio sam u ludari i vidio sam takve likove.. jebeno fascinanto..) uglavnom od redatelja sam ocekivo puno vise..
na kraju meni frend uleti ''aha jesi to ocekivo?!?!''(jer kao uvjek pokusavam skuzit sve prije kraja), al kaj imam ocekivat kad nista nema jebenog smisla!..
to me nervira jer je redatelj pokuso napravit da svi ostanu zapanjeni na kraju ko u prvom djelu samo kaj ovdje taj preokret nema smisla.. samo budala moze rec kak ga je kraj sokiro(moj frend)...
zato me zanima kakvo ste vi imali videnje tog kraja?.. mozda sam nes fulo..
E: + ova cetvorka ispada koda je samo priprema za peticu, a peticu cu otic pogledat u kino cim dode ofc, bas me zanima..
This post was edited by Legna on Oct 7 2008 09:25am