d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Kakve Su Vam Cajke Dok Ste Pijani? > Meni Su Extra Bija Ja Pijan Il Trizan!
Prev1678910Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,473
Joined: Nov 5 2005
Gold: 8,550.00
Feb 14 2009 04:09am
iste ka i kad sam trizan

Smeće !
Member
Posts: 7,281
Joined: Nov 13 2008
Gold: 18,624.59
Feb 14 2009 04:25am
Quote (QlimaxPwnz @ Thu, Feb 12 2009, 10:14pm)
pa nenametam ja nikome... problem je u tome sta sam ja samo diga topic da vidim ko je vamo cajkan a kolko sam primjetija " SVI SU SE SAMO IZASRALI " ja nikad nisan sra proti neke muzike.svako ima svoj dir i to je to.a vamo su se svi izasrali ko neki kreteni.jbt.pa i cajka je muzika.pa sta da su to srbini?jbt i srbini su ljudi!pa nije mi MILE KITIC dosa i UBIJA MAJKU il NEKOG BLIZKOG...Mile je covik ko i svako od nas nije on kriv sta se rodija u srbiji.takoda poserem se na svih sto seru proti srba jer svaki srb je isti ko i svaki hrvat!a i cajka kao svaka druga muzika!


totalno se slazem p.s. CAJKE SU ZAKON!! bar meni
Member
Posts: 5,741
Joined: Apr 7 2006
Gold: 7,557.95
Feb 14 2009 05:05am
Quote (QlimaxPwnz @ Thu, Feb 12 2009, 10:14pm)
pa nenametam ja nikome... problem je u tome sta sam ja samo diga topic da vidim ko je vamo cajkan a kolko sam primjetija " SVI SU SE SAMO IZASRALI " ja nikad nisan sra proti neke muzike.svako ima svoj dir i to je to.a vamo su se svi izasrali ko neki kreteni.jbt.pa i cajka je muzika.pa sta da su to srbini?jbt i srbini su ljudi!pa nije mi MILE KITIC dosa i UBIJA MAJKU il NEKOG BLIZKOG...Mile je covik ko i svako od nas nije on kriv sta se rodija u srbiji.takoda poserem se na svih sto seru proti srba jer svaki srb je isti ko i svaki hrvat!a i cajka kao svaka druga muzika!


dobro da si otvorio ovi topic!!! ja slusam cajkuse najgore srpske one ljute i ponosim se time!!! dignes casu punu i ruke u zrak...onaj ko ne vidi lipotu u tome,a neka...zivjela tolerancija!!! joj sad bih se najradije napio hehehehe samo da mogu raspalit cajku... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Member
Posts: 3,830
Joined: May 24 2005
Gold: 25.00
Feb 14 2009 07:45am
Quote (miso8 @ Sat, Feb 14 2009, 10:56am)
nn srat kad nikad niste bili tam, ni blizu tog....
sada svacam kolko ima maloumnih kretena na ovom forumu....


a ti si stalno tamo pa znas jeli ?

sa svojih...koliko...13-14 god ?

ono...mi se jos nismo ni rodili dok si ti picke na cajkama lovija ? huh.gif

This post was edited by speedking on Feb 14 2009 07:52am
Member
Posts: 5,484
Joined: Nov 17 2007
Gold: 0.00
Feb 14 2009 07:55am
Quote (speedking @ Sat, Feb 14 2009, 02:45pm)
a ti si stalno tamo pa znas jeli ?

sa svojih...koliko...13-14 god ?

ono...mi se jos nismo ni rodili dok si ti picke na cajkama lovija ?  huh.gif


baš tako

nisam ni vidio šta priča ovo dijete
Member
Posts: 17,090
Joined: Nov 22 2008
Gold: 169.00
Feb 14 2009 07:59am
Ovaj speed dosao nakon 3 godine i odmah poceo stvarati neprijatelje nove generacije ...
Member
Posts: 3,830
Joined: May 24 2005
Gold: 25.00
Feb 14 2009 08:01am
Quote (OnlyInMemories @ Sat, Feb 14 2009, 02:59pm)
Ovaj speed dosao nakon 3 godine i odmah poceo stvarati neprijatelje nove generacije ...


a sta cu... moga bi opet nestat naglo pa da iskoristin ovo malo vremena sto ga iman biggrin.gif
Member
Posts: 17,090
Joined: Nov 22 2008
Gold: 169.00
Feb 14 2009 08:02am
sto si dijete napravio pa nemas vremena vise ni za jsp ?
Member
Posts: 3,830
Joined: May 24 2005
Gold: 25.00
Feb 14 2009 08:06am
Quote (OnlyInMemories @ Sat, Feb 14 2009, 03:02pm)
sto si dijete napravio pa nemas vremena vise ni za jsp ?


Eh..da je dijete lako bi bilo... sad.gif

Ma neki problemcici cudne prirode o kojima nesmin pricat pa onda nestanen tu i tamo na neko vrijeme dry.gif
Member
Posts: 17,090
Joined: Nov 22 2008
Gold: 169.00
Feb 14 2009 08:08am
uh jebote ? nekidan citao u 24 sata da neki muskarac ostao trudan ? reci da nisi ti boga ti!
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev1678910Next
Add Reply New Topic New Poll