d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Sp U Rukometu 2009.
Prev1678910Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,684
Joined: Oct 24 2007
Gold: 0.00
Feb 1 2009 01:23pm
Ja vas stvarno ne razumim.

To da su suci donili par krivih odluka,to sve stoji, ali mi smo tribali se dovest u situaciju da te odluke nemaju veze sa rezultatom.
Pa mi nismo dali gol 10 min.
Ivan Čupić je možda dobio 2 baluna u drugom poluvremenu, a njega je jedinog išlo.
Niko ne spominje suce koji u prvom poluvremenu nisu sudili i Francuzima 7 metara kad su trebali.
Ali kao i nakon svakog poraza, opet govorim:
Koliko bi se mi okretali sucima da smo pobijedili?
Niko ih se nebi sitija.
Svaka čast momcima, dali su sve od sebe.
Treba Francuzima skinit kapu i to je to.

To je sve od mene.
Member
Posts: 42,679
Joined: Aug 2 2007
Gold: 8.00
Warn: 30%
Feb 1 2009 01:24pm
aaAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
JEBENO CU POPIZDIT!!!!!!!!!!!!!!!
200 KN ODE NA KLADIONICI!!!!!!!
JEBAT CU IM DANSKU MATER!!!!!!!
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Feb 1 2009 01:51pm
nvm

This post was edited by nugard on Feb 1 2009 01:51pm
Member
Posts: 1,218
Joined: Aug 17 2008
Gold: 0.00
Feb 1 2009 02:17pm
ja nisan ni gledala utakmicu biggrin.gif
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Feb 1 2009 02:41pm
y, doli suci i sudstvo!! živila korupcije i mito!!
hm, opet sam u krivu, a?
Member
Posts: 9,342
Joined: Dec 10 2007
Gold: 10,688.43
Feb 1 2009 03:28pm
Quote (Dr_Feelgood @ Sun, Feb 1 2009, 08:41pm)
y, doli suci i sudstvo!! živila korupcije i mito!!
hm, opet sam u krivu, a?




btw vazna cinjenica

nismo radi suca izgubili
Member
Posts: 3,184
Joined: Jan 19 2008
Gold: 650.00
Feb 1 2009 05:41pm
Bez zdravog Balića ne možemo protiv njih. A one egzibicije koje je izvodio Červar sa sastavom nitko ne razumije. On je često imao puno sreće ali nema ni znanja ni autoriteta.
I slažem se da nismo izgubili zbog sudaca.
Member
Posts: 17,090
Joined: Nov 22 2008
Gold: 169.00
Feb 1 2009 05:52pm
Ovaj cwele je kriv!


Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Feb 1 2009 06:14pm
pff, ko vam je kriv, šta lipo niste potplatili suce. heh, nego još kontra, kao bore se protiv mita u korupcije eh.
Member
Posts: 5,741
Joined: Apr 7 2006
Gold: 7,557.95
Feb 1 2009 06:42pm
ma suci su krivi! kriv je dan i noc! svi su krivi osim ekipe,slusajte me svi! arena je kriva! a suci su nas sjebali maximalno,sramota! Danska je kriva isto! i Rusija isto ali sta su suci napravili to je previse!
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev1678910Next
Add Reply New Topic New Poll