d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Proricem Vam Buducnost > Not A Fake
Prev1678
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,990
Joined: Sep 13 2007
Gold: 231.25
Jan 19 2009 01:42am
jooj sta ste covjeku zatrpali zabavan topic. bah. wayoke nastavi proricat. pls. sad.gif
Member
Posts: 7,583
Joined: Nov 12 2008
Gold: 2,252.12
Jan 19 2009 01:46am
Quote (Kacavida @ Mon, Jan 19 2009, 08:42am)
jooj sta ste covjeku zatrpali zabavan topic. bah. wayoke nastavi proricat. pls. sad.gif


Da jebt pustite ga da on prorica . Covijek koji je skolovan za to tongue.gif
Member
Posts: 11,142
Joined: May 17 2007
Gold: 0.50
Jan 19 2009 05:21am
Quote (bahamontik @ Sat, 17 Jan 2009, 23:55)
ajde waPosalico reci i meni! bas me zanima sta sam!

1. Josip
2. 25
3. Kurac
4. 190 cm

I odgovori na sljedeca pitanja

1. c
2. c
3. c
4 .b
5. b
6. a
7. b
8. d


ti ces postati buduci speedking... tj predoziran u parkicu lezat ispod klupe

Quote (Tim_lopovaMIKI @ Sun, 18 Jan 2009, 19:56)
1. Michaela
2.17
3. Ž
4.170

I odgovori na sljedeca pitanja

1. Da vidite mrtvog štakora vi biste napravili:

c ) nista

2. Da vas neko oce pojebat u dupe vi biste:

b ) nedali mu


3. Dobite retardirano dijete, vi:

c ) nesto trece (brinuli se o njemu ... tj u dobrom smislu nesto^^)

4.Umro vam je kucni ljubimac vi:

a ) zakopate ga u dvoristu


5. Koje je lijepse ime

a ) Asfaltina


6. Hodate ulicom doma i napadne vas neki lik iz diabla (poljo style^^) to je:

c ) Minion of destruction

7. Ko je veci pro:

b ) Cppjole


8. Ko je najveci kralj na jsp

a ) Indy


Moja zena... Javni Biljeznik.... i tis radit i uzdrzavat me dok cu ja sam pit pit igrat wow srat jebat !
Member
Posts: 849
Joined: May 30 2008
Gold: 14.49
Jan 19 2009 12:52pm
sviđa mi se ovo mogo bi ti to unovčit tongue.gif tongue.gif
Member
Posts: 7,583
Joined: Nov 12 2008
Gold: 2,252.12
Jan 19 2009 12:57pm
A dobra haha pit pit srat wow i jebat hahaha laugh.gif
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev1678
Add Reply New Topic New Poll