Quote (bahamontik @ Sat, 17 Jan 2009, 23:55)
ajde waPosalico reci i meni! bas me zanima sta sam!
1. Josip
2. 25
3. Kurac
4. 190 cm
I odgovori na sljedeca pitanja
1. c
2. c
3. c
4 .b
5. b
6. a
7. b
8. d
ti ces postati buduci speedking... tj predoziran u parkicu lezat ispod klupe
Quote (Tim_lopovaMIKI @ Sun, 18 Jan 2009, 19:56)
1. Michaela
2.17
3. Ž
4.170
I odgovori na sljedeca pitanja
1. Da vidite mrtvog štakora vi biste napravili:
c ) nista
2. Da vas neko oce pojebat u dupe vi biste:
b ) nedali mu
3. Dobite retardirano dijete, vi:
c ) nesto trece (brinuli se o njemu ... tj u dobrom smislu nesto^^)
4.Umro vam je kucni ljubimac vi:
a ) zakopate ga u dvoristu
5. Koje je lijepse ime
a ) Asfaltina
6. Hodate ulicom doma i napadne vas neki lik iz diabla (poljo style^^) to je:
c ) Minion of destruction
7. Ko je veci pro:
b ) Cppjole
8. Ko je najveci kralj na jsp
a ) Indy
Moja zena... Javni Biljeznik.... i tis radit i uzdrzavat me dok cu ja sam pit pit igrat wow srat jebat !