Quote (Usc_abaddon @ Mon, 3 Nov 2008, 19:44)
usrali ? sta smatras pod tim ? sc nl se nesmije igrat za tu guildu ?
i sad si ispa glup.
reka je da većinom ta ekipa vaša,a činjenica je da igrate scnl,je usrala većinu topica sa jedino vama razumljivom i duhovitom zajebancijom.
Npr. jolin topic "Akcija",jedan od rijetkih topica di se većina odazvala i mogu slobodno reć da je većina guštala u tom topicu.
al naravno vi ste ga usrali.
a to je samo
jedan od.