d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Marijuana Guild :) > Yap
Prev1678910Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Nov 2 2008 03:51pm
i want in guild cry3.gif
Member
Posts: 4,123
Joined: Aug 17 2007
Gold: 6,821.00
Nov 2 2008 04:17pm
Quote (Usc_abaddon @ Sun, 2 Nov 2008, 23:51)
i want in guild cry3.gif


šta te ne puste?! smile.gif
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Nov 2 2008 04:18pm
nop nugard ne pusti
cry3.gif cry3.gif

This post was edited by Usc_abaddon on Nov 2 2008 04:21pm
Member
Posts: 849
Joined: May 30 2008
Gold: 14.49
Nov 2 2008 05:02pm
lol kad si spamer rofl.gif
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Nov 2 2008 05:09pm
Quote (Tim_lopovaMIKI @ Sun, Nov 2 2008, 11:02pm)
lol kad si spamer rofl.gif


ja nisam spammer , vecinu postova sam utrjeda odkad imam ovaj acc , to sta se znam malo zajebavat tu i tamo na hrv forumu je spamm , ali kad uzmes u obzir i promislis malo , ko to nije napravio ?
a to sta nugard misli ja neznam pitat cu ga jos jednom , ako pusti pusti ako ne ne , je da mi je krivo al sta cu sada ovo je samo igra ...
Member
Posts: 42,679
Joined: Aug 2 2007
Gold: 8.00
Warn: 30%
Nov 3 2008 04:08am
Quote (Usc_abaddon @ Sun, Nov 2 2008, 09:51pm)
i want in guild cry3.gif



sta bi radwan reko... cry ez kid
^^
Member
Posts: 7,360
Joined: Jan 24 2008
Gold: 3.00
Nov 3 2008 11:55am
a ajde mozda upadnes cim jole prosiri users slotove, al sto je je 30 per day je malo previse,,

ja imam 300 trades prosli mjesec i 95 % u trade forumu i jedva sam nabio 20 per day wink.gif
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Nov 3 2008 12:25pm
pajo, matej + bosnian sc non ladder ekipa, usrali ste oko 387 topica na cro subforumu

Poslije spamanja nema kajanja!
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Nov 3 2008 12:44pm
usrali ? sta smatras pod tim ? sc nl se nesmije igrat za tu guildu ?


This post was edited by Usc_abaddon on Nov 3 2008 12:47pm
Member
Posts: 6,684
Joined: Oct 24 2007
Gold: 0.00
Nov 3 2008 03:47pm
Quote (Usc_abaddon @ Mon, 3 Nov 2008, 19:44)
usrali ? sta smatras pod tim ? sc nl se nesmije igrat za tu guildu ?


i sad si ispa glup.
reka je da većinom ta ekipa vaša,a činjenica je da igrate scnl,je usrala većinu topica sa jedino vama razumljivom i duhovitom zajebancijom.
Npr. jolin topic "Akcija",jedan od rijetkih topica di se većina odazvala i mogu slobodno reć da je većina guštala u tom topicu.
al naravno vi ste ga usrali.
a to je samo jedan od.
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev1678910Next
Add Reply New Topic New Poll