Quote (leona @ Tue, Oct 7 2008, 06:19pm)
svi govorite da su njezini topici glupi, zasto onda svi odgovaraju na njega i zasto onda nisu lockani

da ona nije otvorila ove topice, niko nebi otvoria topic jos 3 miseca =)
zašto?
pa odgovor je vrlo jednostavan, svi oni se pokušavaju ogrebat za nešto kod nje......