d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Miki Sta Ti Bi? Otvori Jedan Topic
Prev1678
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Oct 7 2008 09:39am
Quote (Tim_lopovaMIKI @ Tue, Oct 7 2008, 01:47pm)
Onda ja otvaram glupe topice a pogletajte patricka otvori topic ode mi 5 fg-a damn bangin.gif ovo se odnosi na iku tongue.gif


onaj lockani ? da bas je budala
Member
Posts: 849
Joined: May 30 2008
Gold: 14.49
Oct 7 2008 09:41am
pa nije čudo što su ga odma lockali bangin.gif
Member
Posts: 1,218
Joined: Aug 17 2008
Gold: 0.00
Oct 7 2008 12:19pm
svi govorite da su njezini topici glupi, zasto onda svi odgovaraju na njega i zasto onda nisu lockani biggrin.gif
da ona nije otvorila ove topice, niko nebi otvoria topic jos 3 miseca =)
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Oct 7 2008 04:02pm
Quote (leona @ Tue, Oct 7 2008, 06:19pm)
svi govorite da su njezini topici glupi, zasto onda svi odgovaraju na njega i zasto onda nisu lockani biggrin.gif
da ona nije otvorila ove topice, niko nebi otvoria topic jos 3 miseca =)


zašto?
pa odgovor je vrlo jednostavan, svi oni se pokušavaju ogrebat za nešto kod nje......
Member
Posts: 849
Joined: May 30 2008
Gold: 14.49
Oct 7 2008 04:05pm
Quote (Dr_Feelgood @ Tue, 7 Oct 2008, 23:02)
zašto?
pa odgovor je vrlo jednostavan, svi oni se pokušavaju ogrebat za nešto kod nje......


wallbash.gif a ja kao imam nešt za nudit ili nudim nešt bangin.gif
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Oct 7 2008 04:26pm
Quote (Tim_lopovaMIKI @ Tue, Oct 7 2008, 10:05pm)
wallbash.gif a ja kao imam nešt za nudit ili nudim nešt bangin.gif


yap mislim da imaš ........
tongue.gif
Member
Posts: 849
Joined: May 30 2008
Gold: 14.49
Oct 7 2008 04:28pm
Quote (Dr_Feelgood @ Tue, 7 Oct 2008, 23:26)
yap mislim da imaš ........
tongue.gif


a to bi bilo?? unsure.gif
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Oct 7 2008 04:45pm
Quote (Tim_lopovaMIKI @ Tue, Oct 7 2008, 10:28pm)
a to bi bilo?? unsure.gif


pa priupitaj te koji stalo dakle *vise* po topicima

ne ubrajaj mene u tu skupinu ja sam ipak u *godinama*....
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev1678
Add Reply New Topic New Poll