Quote (nugard @ Thu, Aug 21 2008, 01:24am)
nema šanse da ga locka, nije prekršija niti jedno pravilo foruma (koliko su meni poznata)..
jedino ga u rl može opalit štiklom u glavu ili negdje drugdje.. hm..
mislim da djevojke koje igraju d2 bas ne nose stikle. nekako to ne ide skupa

ova rasprava me podsjeca na 2 babe koje su upisale strojarstvo tu u rijeci... heheh.