d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Srpski Subforum
Prev1678
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Aug 11 2008 05:46am
Za sve koji nisu informirani a vidim da ih ima prilično, moraju znat da medalje koje su osvojili hrvati, Srbija ih je registrirala i prisvojila, to razdoblje jugoslavije se tretira kao njeno. I danas u olimpijskom podacima stoji da je ona sljedbenica svih medalja. Hrvatska se danas bori da se to vrati.

Krali su nas u svim segmentima, pa zašto ne bi i u medaljama.



This post was edited by nugard on Aug 11 2008 05:55am
Member
Posts: 6,684
Joined: Oct 24 2007
Gold: 0.00
Aug 11 2008 05:57am
Quote (nugard @ Mon, 11 Aug 2008, 12:46)
Za sve koji nisu informirani a vidim da ih ima prilično, moraju znat da medalje koje su osvojili hrvati, Srbija ih je registrirala i prisvojila, to razdoblje jugoslavije se tretira kao njeno. I danas u olimpijskom podacima stoji da je ona sljedbenica svih medalja. Hrvatska se danas bori da se to vrati.

Krali su nas u svim segmentima, pa zašto ne bi i u medaljama.

vouch

2 Members: PalaManager2, Zvone

haha.
/e. e sad ga neće dobit,makar ja ban dobija.

This post was edited by eddy_hc on Aug 11 2008 06:16am
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Aug 11 2008 06:29am
Quote (nugard @ Mon, Aug 11 2008, 11:46am)
Za sve koji nisu informirani a vidim da ih ima prilično, moraju znat da medalje koje su osvojili hrvati, Srbija ih je registrirala i prisvojila, to razdoblje jugoslavije se tretira kao njeno. I danas u olimpijskom podacima stoji da je ona sljedbenica svih medalja. Hrvatska se danas bori da se to vrati.

Krali su nas u svim segmentima, pa zašto ne bi i u medaljama.


da to mi je stari bas prico on inace popizdi svaki put kad se sjeti toga ;p
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev1678
Closed New Topic New Poll