Quote (nugard @ Mon, 11 Aug 2008, 12:46)
Za sve koji nisu informirani a vidim da ih ima prilično, moraju znat da medalje koje su osvojili hrvati, Srbija ih je registrirala i prisvojila, to razdoblje jugoslavije se tretira kao njeno. I danas u olimpijskom podacima stoji da je ona sljedbenica svih medalja. Hrvatska se danas bori da se to vrati.
Krali su nas u svim segmentima, pa zašto ne bi i u medaljama.
vouch
2 Members:
PalaManager2, Zvone
haha.
/e. e sad ga neće dobit,makar ja ban dobija.
This post was edited by eddy_hc on Aug 11 2008 06:16am