Quote (t0nc3k @ Fri, Aug 15 2008, 06:50pm)

....sad sam samo na duelima malo i za trade ostavim afk igru pa idem van pa dodem za 3 h

moga bi samnom bacit 1 duel da te razbucam jos koji put

kad ufatim vremena spustim ti pm jer ovih dana radim LS pa nemam bas vremena
a onda idem na cres pa u sibenik par dana...
bit cu slobodan pocetak 9 mjeseca negdje pa ti spustim pm moze?