d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Hakan Cijeli Acc Za 2 Sata > Rofl Sad Mogu Pocet Ispocetka
Prev16789Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,118
Joined: Apr 18 2008
Gold: 1,784.00
Aug 15 2008 03:54am
Quote (m4tej @ Thu, Aug 14 2008, 11:07pm)
a sta ga igras i dalje i tako si opsjednut sa forum goldom ako je sranje
nerazumijem ljude kao ti
tu ima jos ljudi koji misle da je sranje ali on neigraju...
ti se drziz tog diabla a uporno tuvish kako je sranje...


pa kad je sranje...a nista bolje nemam za igrat na netu....tak da se moram sa ovim zadovoljit
Member
Posts: 9,342
Joined: Dec 10 2007
Gold: 10,688.43
Aug 15 2008 04:09am
Quote (sid_hr @ Thu, Aug 14 2008, 06:24pm)
moz meni... prelijen sam da scamam nekog tongue.gif


al nisi pozvat svog gosu pk švabu da pka po cro brs XD

This post was edited by The_Outsider on Aug 15 2008 04:09am
Member
Posts: 4,123
Joined: Aug 17 2007
Gold: 6,821.00
Aug 15 2008 06:36am
Quote (The_Outsider @ Fri, 15 Aug 2008, 12:09)
al nisi pozvat svog gosu pk švabu da pka po cro brs XD


razlika je sto ja to mogu, a ti nemoz tongue.gif
e da btw... kakve to veze ima s scamom?

This post was edited by sid_hr on Aug 15 2008 06:42am
Member
Posts: 42,679
Joined: Aug 2 2007
Gold: 8.00
Warn: 30%
Aug 15 2008 11:53am
Quote (t0nc3k @ Fri, Aug 15 2008, 09:54am)
pa kad je sranje...a nista bolje nemam za igrat na netu....tak da se moram sa ovim zadovoljit


tetris ftw
Member
Posts: 1,118
Joined: Apr 18 2008
Gold: 1,784.00
Aug 15 2008 12:50pm
Quote (m4tej @ Fri, Aug 15 2008, 07:53pm)
tetris ftw


biggrin.gif ....sad sam samo na duelima malo i za trade ostavim afk igru pa idem van pa dodem za 3 h biggrin.gif
Member
Posts: 42,679
Joined: Aug 2 2007
Gold: 8.00
Warn: 30%
Aug 15 2008 01:46pm
Quote (t0nc3k @ Fri, Aug 15 2008, 06:50pm)
biggrin.gif ....sad sam samo na duelima malo i za trade ostavim afk igru pa idem van pa dodem za 3 h biggrin.gif


moga bi samnom bacit 1 duel da te razbucam jos koji put wink.gif
kad ufatim vremena spustim ti pm jer ovih dana radim LS pa nemam bas vremena
a onda idem na cres pa u sibenik par dana...
bit cu slobodan pocetak 9 mjeseca negdje pa ti spustim pm moze?
Member
Posts: 1,118
Joined: Apr 18 2008
Gold: 1,784.00
Aug 18 2008 01:28pm
Quote (m4tej @ Fri, Aug 15 2008, 09:46pm)
moga bi samnom bacit 1 duel da te razbucam jos koji put wink.gif
kad ufatim vremena spustim ti pm jer ovih dana radim LS pa nemam bas vremena
a onda idem na cres pa u sibenik par dana...
bit cu slobodan pocetak 9 mjeseca negdje pa ti spustim pm moze?


moze....al ces se zbedirat...al ok...i bez tmc i aim
Member
Posts: 14,228
Joined: May 12 2005
Gold: 83,279.00
Aug 18 2008 08:54pm
Quote (m4tej @ Fri, Aug 15 2008, 09:46pm)
moga bi samnom bacit 1 duel da te razbucam jos koji put wink.gif
kad ufatim vremena spustim ti pm jer ovih dana radim LS pa nemam bas vremena
a onda idem na cres pa u sibenik par dana...
bit cu slobodan pocetak 9 mjeseca negdje pa ti spustim pm moze?


Stari SPUSTI meni pm ono..
Member
Posts: 42,679
Joined: Aug 2 2007
Gold: 8.00
Warn: 30%
Aug 19 2008 03:26am
Quote (t0nc3k @ Mon, Aug 18 2008, 07:28pm)
moze....al ces se zbedirat...al ok...i bez tmc i aim


nisam ja patrik prika...
kakav tmc auto aim sta ti pricas..
moj acc nije vidio takva sranja
Member
Posts: 1,118
Joined: Apr 18 2008
Gold: 1,784.00
Aug 21 2008 04:04pm
Quote (m4tej @ Tue, Aug 19 2008, 11:26am)
nisam ja patrik prika...
kakav tmc auto aim sta ti pricas..
moj acc nije vidio takva sranja


to je lijepo...al ak je tvoja ama puzzle onda ima fc...
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev16789Next
Add Reply New Topic New Poll