poziv svim hrvatima.... molija bi vas da par puta pogledate topic tako da stignemo do brojke od 1000 viewa

..... nista gluma ovo ono nego cisto reda radi ... jeli ka.... e ka
/e a ni sto replyova nebi bilo lose.... samo nemojte neke glupe komentare pls ... nego striktno vezane uz nogometnu reprezentaciju , igrace ... bla bla bla e ka
This post was edited by cppjole on Jul 3 2008 04:21am