d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Diablo 1
Prev16789Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,080
Joined: May 28 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jun 7 2008 06:40am
Hmm pokusavam nac diablo 1 pa cu dodad hellfire addon smile.gif premocno ce bit. novi lik i to biggrin.gif
Retired Moderator
Posts: 12,880
Joined: Dec 19 2006
Gold: 1,355.27
Trader: Trusted
Jun 7 2008 06:43am
BAs mi je smijesno ovo - u pozitivnom smislu.
Svi ste navalili na D1 biggrin.gif

Samo naprijed i GL - bi i ja al nema se vremena wink.gif
Member
Posts: 14,228
Joined: May 12 2005
Gold: 83,279.00
Jun 7 2008 06:50am
Quote (YasiNaKitu3 @ Sat, Jun 7 2008, 02:40pm)
Hmm pokusavam nac diablo 1 pa cu dodad hellfire addon smile.gif premocno ce bit. novi lik i to biggrin.gif


a sta ce ti hellfire kad mozes samo single, a to igrat sam je ajme meni...
Member
Posts: 1,080
Joined: May 28 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jun 7 2008 07:00am
Quote (Rakshasas(KD) @ Sat, Jun 7 2008, 12:50pm)
a sta ce ti hellfire kad mozes samo single, a to igrat sam je ajme meni...


Quote (Rakshasas(KD) @ Sat, Jun 7 2008, 12:50pm)
a sta ce ti hellfire kad mozes samo single, a to igrat sam je ajme meni...

Ma diablo 1 sam xxx puta presao. Hellfire jos nisam zaigrao i jos je novi lik (iako je sranje) . Sad cu poslat mladeg brata da uzme cede od dia1 na PSX pa cu peglat malo smile.gif
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Jun 7 2008 07:01am
LAWL...
d1 je u sp sranje isto ko i d2...
Member
Posts: 1,080
Joined: May 28 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jun 7 2008 07:09am
Quote (Usc_abaddon @ Sat, Jun 7 2008, 01:01pm)
LAWL...
d1 je u sp sranje isto ko i d2...


mladicu ne vrijedaj. Meni je diablo 1 dosta bolji od d2. Radnja i mjesto u igri se premocni wink.gif Nekuzis ti to. Rakshasas i ja smo TRUE diablo players biggrin.gif Vi ste neki fejkeri biggrin.gif
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Jun 7 2008 02:27pm
Quote (YasiNaKitu3 @ Sat, Jun 7 2008, 01:09pm)
mladicu ne vrijedaj. Meni je diablo 1 dosta bolji od d2. Radnja i mjesto u igri se premocni wink.gif Nekuzis ti to. Rakshasas  i ja smo TRUE diablo players biggrin.gif Vi ste neki fejkeri biggrin.gif


lawl... to pricaj onim toyčinama... ja igram vec koju godinu isto kao i ti i rax... tongue.gif
a reci sad da su d1 i d2 zabavni u SP??? O_o

This post was edited by Usc_abaddon on Jun 7 2008 02:27pm
Member
Posts: 4
Joined: May 4 2008
Gold: 0.00
Jun 7 2008 10:08pm
Evo i mene tog izgubljenog decka koji je nekad igrao jedinicu i sada pomalo dvojku. Ali morao sam se vratiti u stare dane . Hy paco , raks ,matej hail.gif
Member
Posts: 2,099
Joined: Feb 19 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jun 8 2008 04:08am
Quote (AB__Normal @ Sun, Jun 8 2008, 04:08am)
Evo i mene tog izgubljenog decka koji je nekad igrao jedinicu i sada pomalo dvojku. Ali morao sam se vratiti u stare dane . Hy paco , raks ,matej hail.gif


lol alex..... rofl.gif
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Jun 8 2008 06:32am
Quote (AB__Normal @ Sun, Jun 8 2008, 04:08am)
Evo i mene tog izgubljenog decka koji je nekad igrao jedinicu i sada pomalo dvojku. Ali morao sam se vratiti u stare dane . Hy paco , raks ,matej  hail.gif


rofl i ti si doso...
bog je velik... aleluja happy.gif
doso je i elvis...
rofl ovo ce bit dobro s vama ^^
lawl
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev16789Next
Add Reply New Topic New Poll