Quote (Rakshasas(KD) @ Sat, Jun 7 2008, 12:50pm)
a sta ce ti hellfire kad mozes samo single, a to igrat sam je ajme meni...
Quote (Rakshasas(KD) @ Sat, Jun 7 2008, 12:50pm)
a sta ce ti hellfire kad mozes samo single, a to igrat sam je ajme meni...
Ma diablo 1 sam xxx puta presao. Hellfire jos nisam zaigrao i jos je novi lik (iako je sranje) . Sad cu poslat mladeg brata da uzme cede od dia1 na PSX pa cu peglat malo