d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Najgore Uloženih 10 Fg By Jole > Bold + Color
Prev1678
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 6,684
Joined: Oct 24 2007
Gold: 0.00
Feb 20 2008 07:02pm
ja vise necu postat niti jedan post u ovom topicu.
tomi u pravu si.
Member
Posts: 6,426
Joined: Jul 24 2007
Gold: Locked
Feb 20 2008 07:03pm
Quote (The_Outsider @ Thu, Feb 21 2008, 12:58am)
vidim da jole cita topic a ni rijeci da prozbori smile.gif

pozdrav jole kako je doli?^^ igla na mjestu? wink.gif


citan / ne citan ... nije vam potriba ovoliko se svadat oko igrice...
i btw nisan prema nikome bahat to zaboravi... napravija san rusheva hrvatima / bnet vise od 100 sigurno

eh btw igla je na mistu ofc
Member
Posts: 9,342
Joined: Dec 10 2007
Gold: 10,688.43
Feb 20 2008 07:04pm
Quote (eddy_hc @ Thu, Feb 21 2008, 01:02am)
ja vise necu postat niti jedan post u ovom topicu.
tomi u pravu si.


a znam jebi ga...

pusa heart.gif
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Feb 20 2008 07:04pm
Jole ti si bahat. tongue.gif

This post was edited by nugard on Feb 20 2008 07:15pm
Member
Posts: 9,342
Joined: Dec 10 2007
Gold: 10,688.43
Feb 20 2008 07:05pm
Quote (cppjole @ Thu, Feb 21 2008, 01:03am)
citan / ne citan ... nije vam potriba ovoliko se svadat oko igrice...
i btw nisan prema nikome bahat to zaboravi... napravija san rusheva hrvatima / bnet vise od 100 sigurno

eh btw igla je na mistu ofc



aj fala bogu da nije ispala
Member
Posts: 14,228
Joined: May 12 2005
Gold: 83,279.00
Feb 29 2008 05:38pm
Quote (yankiman @ Tue, Feb 19 2008, 12:07am)
Koji je kriterij za bit najbolji igrac d2??

Napravit 1000 brs-a dnevno??

neznan bas .... wink.gif


PvP > Brs

Ko je najbolji u Pvp taj je najbolji igrac.....

Osobno misljenje...


u d2 nema bolji losiji igrac, mislim ima na neki nacin ... bolji je onaj koji veci dio svog zivota baci u kurac ... jer diablo nije nista nego tupilo , OD OVOGA OTUPIS.. tupilo do jaja
Member
Posts: 7,360
Joined: Jan 24 2008
Gold: 3.00
Feb 29 2008 06:28pm
Quote (Rakshasas(KD) @ Fri, Feb 29 2008, 11:38pm)
u d2 nema bolji losiji igrac, mislim ima na neki nacin ... bolji je onaj koji veci dio svog zivota baci u kurac ... jer diablo nije nista nego tupilo , OD OVOGA OTUPIS.. tupilo do jaja


ajd raks ti fino napravi nekog pk-a pa da zajedno malo pkamo djecu... da vidis zabave ^^
Member
Posts: 14,228
Joined: May 12 2005
Gold: 83,279.00
Mar 1 2008 02:44pm
ma di je d2 vise, iscjedilo se to
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev1678
Closed New Topic New Poll