Quote (The_Outsider @ Thu, Feb 21 2008, 12:58am)
vidim da jole cita topic a ni rijeci da prozbori

pozdrav jole kako je doli?^^ igla na mjestu?

citan / ne citan ... nije vam potriba ovoliko se svadat oko igrice...
i btw nisan prema nikome bahat to zaboravi... napravija san rusheva hrvatima / bnet vise od 100 sigurno
eh btw igla je na mistu ofc