Quote (The_Outsider @ Thu, Mar 5 2009, 06:59am)
da mater taj Loladin je fakat bio car i krepam.. a ulupo truda >_<
hehe
ja se jos uvjek tresem kad mi je life ispod 1k sa charactereima =))
a igram SC haha
stare navike......
al eto..... ovo mi je neznam koji hammerdin za redom da nije izmedju stao niti 1 lik....samo hammeri....bili su dakle: (po imenima charactera)
1. behemoth [acc black_abaddon]
2. usc_behemoth [acc usc_abaddon]
3. morphius [acc puzzle]
4. usc_tarzan (frendu level service al brate ja ga igro 90% hehe) [acc usc_dead]
5. antigay (to je sada aktualni, imenjak onoga 97 ripanog sa hca) [acc
Venusius]
eto 5 hammerdina za redom na SC i niti jedan lik nije uletio izmedju =)))
svi su na 90+ ofc
This post was edited by m4tej on Mar 5 2009 04:06am