d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Aapero > Not Rated
Prev1567
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 8,813
Joined: Nov 1 2008
Gold: 10.80
Warn: 100%
Jan 24 2009 08:17am
Quote (Dr_Feelgood @ Sat, Jan 24 2009, 02:50pm)
pa vidiš da čovjek oče jaguara tongue.gif i to bez nekog rada ^^
i eto dosjetio se kako, tu če izreketarit tinejđere iz cjelog svijeta .P


Otkako ovaj sajt ide, ima para za tucet
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Jan 24 2009 09:53pm
Quote (Dalmos @ Sat, Jan 24 2009, 12:53am)
A kakva uopce korist od tih titula i tagova? I zašto bi se neko trebao uzbuđivati da li to ima ili nema?


eh, kolega. to je stvar hijerahije!! znaš one piramide s hranidbenim lancem. orao jede onog ispod, onaj ispod onog drugog ispod i tako to.
moram priznat da sam ja našao sebe u toj piramidi. naime, kod orla ima jedan mali kružić s nekom bubom unutra. to je parazit koji živi na tjelu orla koji na vrhu priamide. e to sam ja - PARAZIT. i moram priznat da sam jako zadovoljan s svojom ulogom u društvu !
Member
Posts: 4,123
Joined: Aug 17 2007
Gold: 6,821.00
Jan 24 2009 11:04pm
Quote (Dr_Feelgood @ Sun, 25 Jan 2009, 05:53)
eh, kolega. to je stvar hijerahije!! znaš one piramide s hranidbenim lancem. orao jede onog ispod, onaj ispod onog drugog ispod i tako to.
moram priznat da sam ja našao sebe u toj piramidi. naime, kod orla ima jedan mali kružić s nekom bubom unutra. to je parazit koji živi na tjelu orla koji na vrhu priamide. e to sam ja - PARAZIT. i moram priznat da sam jako zadovoljan s svojom ulogom u društvu !


hahah tak ja zivim zadnju god dana smile.gif nadam se da necu jos dugo tak... stvar navike.. sam ne znam jel dobra il losa ovo smile.gif
Member
Posts: 3,184
Joined: Jan 19 2008
Gold: 650.00
Jan 25 2009 07:04pm
Dosta neobicno objašnjenje hijerarhije.
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Jan 27 2009 10:17pm
bice i milotu skinulo xd
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Jan 28 2009 11:52am
Quote (Usc_abaddon @ Wed, Jan 28 2009, 04:17am)
bice i milotu skinulo xd


lako on to kupi natrag!!! tongue.gif
Member
Posts: 2,990
Joined: Sep 13 2007
Gold: 231.25
Jan 29 2009 12:52am
Quote (Dr_Feelgood @ Sun, Jan 25 2009, 04:53am)
eh, kolega. to je stvar hijerahije!! znaš one piramide s hranidbenim lancem. orao jede onog ispod, onaj ispod onog drugog ispod i tako to.
moram priznat da sam ja našao sebe u toj piramidi. naime, kod orla ima jedan mali kružić s nekom bubom unutra. to je parazit koji živi na tjelu orla koji na vrhu priamide. e to sam ja - PARAZIT. i moram priznat da sam jako zadovoljan s svojom ulogom u društvu !


FAIL.
Onaj prije u tinejđer sam ti oprostio, jer je kao strana rijec... d-lol.gif

This post was edited by Kacavida on Jan 29 2009 12:52am
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Jan 29 2009 09:32am
Quote (Kacavida @ Thu, Jan 29 2009, 06:52am)
FAIL.
Onaj prije u tinejđer sam ti oprostio, jer je kao strana rijec... d-lol.gif


np wink.gif
Member
Posts: 42,679
Joined: Aug 2 2007
Gold: 8.00
Warn: 30%
Feb 9 2009 01:41am
evo ovaj link:
http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=20090883&f=34

ukucajte u find : AAPERO
find= CTRL + F

ocito je 15.1. bio nesto ko ban wave za trustede hehe =))
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev1567
Add Reply New Topic New Poll