Quote (Dalmos @ Sat, Jan 24 2009, 12:53am)
A kakva uopce korist od tih titula i tagova? I zašto bi se neko trebao uzbuđivati da li to ima ili nema?
eh, kolega. to je stvar hijerahije!! znaš one piramide s hranidbenim lancem. orao jede onog ispod, onaj ispod onog drugog ispod i tako to.
moram priznat da sam ja našao sebe u toj piramidi. naime, kod orla ima jedan mali kružić s nekom bubom unutra. to je parazit koji živi na tjelu orla koji na vrhu priamide. e to sam ja - PARAZIT. i moram priznat da sam jako zadovoljan s svojom ulogom u društvu !