Quote (miso8 @ Sun, Jan 18 2009, 10:06am)
kako ne?
sve 5 kn a i riba dobrih ima

Ulaz se placa samo subotom jel
Quote (m4tej @ Sun, Jan 18 2009, 12:24pm)
ma spamma koda nije normalan lol
PPD mu je malo prevelik s obzirom da mu je 90% postova na hrv subu

ma boli mene kurac za to iskreno bahamontiče nego me jebe sta stalno radi dosadne topice koji nemaju veze sa mozgom....
u svakom topicu svi pisemo: wtf, cek sta je tu smjesno, itd...
a on ko blesav samo i dalje posta ^^
zaplatio se sub u zadnje vrijeme =))
Opet nemas veze s mozgom, al ajd, radi dobrobiti moga dusevnog stanja, nemam namjeru se s tobom prepirat
Pametniji popusta
This post was edited by Kennoth on Jan 18 2009 08:59am