Quote (Cheso @ Tue, Jan 6 2009, 07:44pm)
igro sam ja...... ebes to : D
radio sam i u casinu pa znam i manje vise kako funkcioniraju
lol , znate sta treba napraviti . treba na bankomatima - kad idete dignuti odredenu svotu npr . 200 kn da je mozete duplat (veca manja )

to bi bila baza , ono dode neki penzic i dupla si penziju xD