Quote (leona @ Sat, 27 Dec 2008, 14:36)
ja cu sad pocet citat povratak filipa latinovicza od krleže :/
Nemoj ako ne moraš.. Knjiga je predosadna.
On se vraća u Kostanjevac, uhvati kvaku od kuću i onda ti je 10 strana njegova sjećanja na djetinjstvo.
Pa se opet vrati u sadašnjost radnja, pa se opet nečega siti....
Ako ćeš čitat Krležu preporučam Gospodu Glembajeve.
Dobra je knjiga.
This post was edited by eddy_hc on Dec 27 2008 07:39am