d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Lektire , Knjige > X)
Prev1567
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,684
Joined: Oct 24 2007
Gold: 0.00
Dec 27 2008 07:38am
Quote (leona @ Sat, 27 Dec 2008, 14:36)
ja cu sad pocet citat povratak filipa latinovicza od krleže :/

Nemoj ako ne moraš.. Knjiga je predosadna.

On se vraća u Kostanjevac, uhvati kvaku od kuću i onda ti je 10 strana njegova sjećanja na djetinjstvo.
Pa se opet vrati u sadašnjost radnja, pa se opet nečega siti....

Ako ćeš čitat Krležu preporučam Gospodu Glembajeve.
Dobra je knjiga.

This post was edited by eddy_hc on Dec 27 2008 07:39am
Member
Posts: 6,208
Joined: Sep 9 2006
Gold: 20.00
Dec 27 2008 10:34am
Quote (eddy_hc @ Sat, 27 Dec 2008, 14:38)
Nemoj ako ne moraš.. Knjiga je predosadna.

On se vraća u Kostanjevac, uhvati kvaku od kuću i onda ti je 10 strana njegova sjećanja na djetinjstvo.
Pa se opet vrati u sadašnjost radnja, pa se opet nečega siti....

Ako ćeš čitat Krležu preporučam Gospodu Glembajeve.
Dobra je knjiga.


nemoj krležu brate tome je jedini plan bija zajebat nas jadne neradniike tongue.gif

This post was edited by Razakel on Dec 27 2008 10:35am
Member
Posts: 1,218
Joined: Aug 17 2008
Gold: 0.00
Dec 27 2008 12:02pm
vec sam procitala glembajeve.... a ovo mi je lektira....
Member
Posts: 42,679
Joined: Aug 2 2007
Gold: 8.00
Warn: 30%
Dec 27 2008 01:12pm
Quote (leona @ Sat, Dec 27 2008, 06:02pm)
vec sam procitala glembajeve.... a ovo mi je lektira....


pa evo edi je procito nek ti on odgovori na pitanja ;P
Member
Posts: 42,679
Joined: Aug 2 2007
Gold: 8.00
Warn: 30%
Dec 28 2008 06:42am
harry potter zavrsio
sve skupa procitano:
~3400 stranica
ova knjiga 610 stranica

gg
happy ending i bas je gozu =))
sad se bacam na Lord Of The Rings =))
kad procitam sve 3 namjeravam na Silmarilion
jel ko cito? =)
Member
Posts: 7,583
Joined: Nov 12 2008
Gold: 2,252.12
Dec 28 2008 09:54am
Quote (m4tej @ Sun, Dec 28 2008, 12:42pm)
harry potter zavrsio
sve skupa procitano:
~3400 stranica
ova knjiga 610 stranica

gg
happy ending i bas je gozu =))
sad se bacam na Lord Of The Rings =))
kad procitam sve 3 namjeravam na Silmarilion
jel ko cito? =)


al si se nasljako . Nisam to cito .
Member
Posts: 42,679
Joined: Aug 2 2007
Gold: 8.00
Warn: 30%
Dec 28 2008 10:40am
Quote (Cro_Pro @ Sun, Dec 28 2008, 03:54pm)
al si se nasljako . Nisam to cito .


ma fora je
jedino sta svaki put oduzuje radnju a onda vrhunac i rasplet razbije u 5 strana
prvi dio knjige je uvjek dosadan jer on tamo drka kurac doma ali je poslje ok =))
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev1567
Add Reply New Topic New Poll