d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Igrate Te Li Hc? > Y
Prev15678Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,684
Joined: Oct 24 2007
Gold: 0.00
Nov 24 2008 01:26pm
Quote (The_Outsider @ Mon, 24 Nov 2008, 20:12)
ma uzas... ponadas se kad vidis dole stats a ono sox labud :S

sretno u pronalasku


ty ofc
Member
Posts: 3,615
Joined: Dec 31 2007
Gold: 790.99
Nov 28 2008 08:49am
Quote (eddy_hc @ Mon, Nov 24 2008, 07:07pm)
ja to isto mislim




neznam kako al doobro
Member
Posts: 6,684
Joined: Oct 24 2007
Gold: 0.00
Nov 28 2008 08:56am
Quote (Brane @ Fri, 28 Nov 2008, 15:49)
neznam kako  al doobro


eto jos jedan primjer.
ti si sad ljut i zelis na svaki moguci nacin mene napravit glupim itd..
to sam i ja radija,kad bi me teta u vrticu poslala u kut.

to avoid spam:
aj skupite se za hc.
legna,nu i ja smo oko 80 lvla.
dr feelgood je isto tu negdi.
ubrzo cu i boera dignit,pa da zabalamo malo.

This post was edited by eddy_hc on Nov 28 2008 08:58am
Member
Posts: 42,679
Joined: Aug 2 2007
Gold: 8.00
Warn: 30%
Nov 28 2008 09:00am
Quote (eddy_hc @ Fri, Nov 28 2008, 02:56pm)
eto jos jedan primjer.
ti si sad ljut i zelis na svaki moguci nacin mene napravit glupim itd..
to sam i ja radija,kad bi me teta u vrticu poslala u kut.

to avoid spam:
aj skupite se za hc.
legna,nu i ja smo oko 80 lvla.
dr feelgood je isto tu negdi.
ubrzo cu i boera dignit,pa da zabalamo malo.


jao taj boer je predosadan character =))
nemozes klat sam kako treba...
(ako radis pure warcry barbu)
tako dosadan char...
odusto sam bio cim sam hitto 75 za torch
lol
xD
Member
Posts: 6,684
Joined: Oct 24 2007
Gold: 0.00
Nov 28 2008 09:02am
Quote (m4tej @ Fri, 28 Nov 2008, 16:00)
jao taj boer je predosadan character =))
nemozes klat sam kako treba...
(ako radis pure warcry barbu)
tako dosadan char...
odusto sam bio cim sam hitto 75 za torch
lol
xD


pa njegova je duznost stat na wpu i davat bo biggrin.gif
on je samo alt tab char biggrin.gif
Member
Posts: 42,679
Joined: Aug 2 2007
Gold: 8.00
Warn: 30%
Nov 28 2008 09:05am
Quote (eddy_hc @ Fri, Nov 28 2008, 03:02pm)
pa njegova je duznost stat na wpu i davat bo biggrin.gif
on je samo alt tab char biggrin.gif


ma...
nikad u zivotu nisam igro sa 2 cdkeya odjednom (imam 2 cdkeya i classic i lod ali neznam koristit to) biggrin.gif
ako moze ko objasnit bio bi zahvalan...


ma zato mi i je dosadan... jer samo vristi ko kurwa i to je to....
btw sta se ne isplati vise napravit nekog gro druida do ~80 lvl i maxas mu oaka....
npr ti radis druju a neko drugi bo babu (ili ti radis oboje ako imas 3 il vise cdkeya)
baba baci bo a ovaj sa oakom stoji u thronue ili di vec idete.... gro life

This post was edited by m4tej on Nov 28 2008 09:06am
Member
Posts: 6,684
Joined: Oct 24 2007
Gold: 0.00
Nov 28 2008 09:09am
Quote (m4tej @ Fri, 28 Nov 2008, 16:05)
ma...
nikad u zivotu nisam igro sa 2 cdkeya odjednom (imam 2 cdkeya i classic i lod ali neznam koristit to) biggrin.gif
ako moze ko objasnit bio bi zahvalan...


ma zato mi i je dosadan... jer samo vristi ko kurwa i to je to....
btw sta se ne isplati vise napravit nekog gro druida do ~80 lvl i maxas mu oaka....
npr ti radis druju a neko drugi bo babu (ili ti radis oboje ako imas 3 il vise cdkeya)
baba baci bo a ovaj sa oakom stoji  u thronue ili di vec idete.... gro life


pa ja sam dru biggrin.gif
na lvlu 94 su wind druidu maxani svi skillevi koje treba

sa oakom i bo,paladini imaju oko ~11 k life.
ja oko 6.7,a mogu i vise.

This post was edited by eddy_hc on Nov 28 2008 09:10am
Member
Posts: 7,243
Joined: Feb 24 2008
Gold: 336.02
Nov 28 2008 10:52am
ja bi doso al financijske mogucnosti mi nedopustaju biggrin.gif
cim se namfa fgsa bit ce hca, imam jos uvijek svog hammer a la nedostaje eni, zaka....
Member
Posts: 5,303
Joined: Jul 20 2006
Gold: 0.00
Nov 28 2008 11:04am
eo doc ce nam i *Astral_Reality sad koji dan, vecina ga zna tu..
Member
Posts: 42,679
Joined: Aug 2 2007
Gold: 8.00
Warn: 30%
Nov 28 2008 12:59pm
Quote (Legna @ Fri, Nov 28 2008, 05:04pm)
eo doc ce nam i *Astral_Reality sad koji dan, vecina ga zna tu..


opa
=))
kako ga nebi znali =))

samo me zanima... jesu li astral reality i astral vortex ista osoba ?
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev15678Next
Add Reply New Topic New Poll