Quote (eddy_hc @ Fri, Nov 28 2008, 03:02pm)
pa njegova je duznost stat na wpu i davat bo

on je samo alt tab char

ma...
nikad u zivotu nisam igro sa 2 cdkeya odjednom (imam 2 cdkeya i classic i lod ali neznam koristit to)

ako moze ko objasnit bio bi zahvalan...
ma zato mi i je dosadan... jer samo vristi ko kurwa i to je to....
btw sta se ne isplati vise napravit nekog gro druida do ~80 lvl i maxas mu oaka....
npr ti radis druju a neko drugi bo babu (ili ti radis oboje ako imas 3 il vise cdkeya)
baba baci bo a ovaj sa oakom stoji u thronue ili di vec idete.... gro life
This post was edited by m4tej on Nov 28 2008 09:06am