Quote (bahamontik @ Sun, Nov 9 2008, 04:17am)
a poslusaj malo Aarona Coplanda ili Shostakovicha pa onda reci da je Dream Theater dobra muzika! sve je na odredjenoj razini a sto se tice narodnjaka i tehnike za odsvirat veliku vecinu njih gomila muzicara ni ne moze odsvirat...ja slusam Dream Theater redovito je su stvarno dobar band ali ako cemo usporedit nekog poslusajte onda ovo...ovo spada MEDJU NARODNJAKE!! Sasa Matic rules!!
http://www.youtube.com/watch?v=DLQcknhApjMda, ja mogu rec da dt dobra glazba,pogotovo usporedujuci ga sa cajkama
od svega uvik ima bolje jer nema najbolje glazbe..
ali cinjenice uvik stoje