Quote (Rakshasas(KD) @ Sun, Nov 9 2008, 12:11am)
Reponjo kacemo ja i ti partiju bacit

@ Devnull, ko je kakve postove spomenija lol ??? Ja san reka da ima postova o toj temi, a ne ko ima vise ili manje lol...
@ Tit ma to je vise fraza al eto.. a to da lezin doma, bas i nije tako lol
ma biži bija san se zakačija na kocku (opet) i bija dobiva jedno 30k, pa krenulo nizbrdo pa san in vratija okolo 20k
pa sa stojin doma da in ne vratin i ovi 10k...