d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Warden Is Back > Jeli Istina
Prev1567
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Nov 8 2008 06:52pm
Quote (Rakshasas(KD) @ Sun, Nov 9 2008, 12:11am)
Reponjo kacemo ja i ti partiju bacit biggrin.gif


@ Devnull, ko je kakve postove spomenija lol ???  Ja san reka da ima postova o toj temi, a ne ko ima vise ili manje lol...

@ Tit ma to je vise fraza al eto.. a to da lezin doma, bas i nije tako lol


ma biži bija san se zakačija na kocku (opet) i bija dobiva jedno 30k, pa krenulo nizbrdo pa san in vratija okolo 20k
pa sa stojin doma da in ne vratin i ovi 10k...
Member
Posts: 14,228
Joined: May 12 2005
Gold: 83,279.00
Nov 8 2008 07:01pm
Hahahaha e tako tako to je super, reci in da ces in dati sharda biggrin.gif
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev1567
Add Reply New Topic New Poll