☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Hrvatski
> Vratite Se Amo Malo Hc > Ikina Ideja :p
Prev
1
5
6
7
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 1378
Replies: 66
Track Topic
Razakel
Member
Posts: 6,208
Joined: Sep 9 2006
Gold
:
20.00
#61
Nov 7 2008 01:07am
Quote (eddy_hc @ Thu, 6 Nov 2008, 23:54)
oćito nikad nisi bala s menom...
mogu slobodno reć da smo ja,nu i jole napravili više brsova od polovice hrvatskog ch zajedno.
također čast iznimkama.
ipak, ja mislin da je raks napravija vise od vas skupa
eddy_hc
Member
Posts: 6,684
Joined: Oct 24 2007
Gold
:
0.00
#62
Nov 7 2008 05:13am
Quote (Razakel @ Fri, 7 Nov 2008, 08:07)
ipak, ja mislin da je raks napravija vise od vas skupa
znam,zato sam i napisa čast iznimkama.
Milee
Member
Posts: 3,904
Joined: Oct 15 2005
Gold
:
0.45
#63
Nov 8 2008 01:16pm
Quote (Razakel @ Fri, Nov 7 2008, 08:07am)
ipak, ja mislin da je raks napravija vise od vas skupa
ja mislim da je rax noob!
Hasordin
Member
Posts: 2,226
Joined: Nov 29 2007
Gold
:
Locked
Trader:
Scammer
Warn: 10%
#64
Nov 8 2008 05:59pm
pocinjem i ja hc... ja sam to davno davno igra... vi ste svi botovi ....neka opet dodu PennywiseCro i stara ekipa sa kime sam ballo
Rakshasas(KD)
Member
Posts: 14,228
Joined: May 12 2005
Gold
:
83,279.00
#65
Nov 8 2008 06:03pm
Pa igra je penny s nama donedavno -.- lol
I pazi sta pricas ovdi je opasno i napeto
Vidis da se mile uzivija
vinjak
Member
Posts: 9,747
Joined: Mar 6 2005
Gold
:
680.00
#66
Nov 9 2008 07:39am
Quote (Rakshasas(KD) @ Sun, 9 Nov 2008, 02:03)
Pa igra je penny s nama donedavno -.- lol
I pazi sta pricas ovdi je opasno i napeto
Vidis da se mile uzivija
Ma sve je to ok al isto je MEKVA THE BEST !!!
lol evo se i joker slaze samnom
gledaj doli
This post was edited by vinjak on Nov 9 2008 07:40am
sid_hr
Member
Posts: 4,123
Joined: Aug 17 2007
Gold
:
6,821.00
#67
Nov 9 2008 08:15am
Quote (vinjak @ Sun, 9 Nov 2008, 15:39)
Ma sve je to ok al isto je MEKVA THE BEST !!!
lol evo se i joker slaze samnom
gledaj doli
vidim da se i dalje prica o najboljem
a nist ne vrijedi mi onda ni dolazit.. ja sam to pitanje odavno razrijesio sa sobom
Go Back To
Hrvatski
Topic List
Prev
1
5
6
7
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact