Quote (Dr_Feelgood @ Tue, 28 Oct 2008, 16:42)
ne, ne trudim se ispat pametan, ni na kraj pameti mi to nije.
samo se eto izjašnjavam šta mislim. to barem nebi trebalo biti uvredljivo- iznošenje vlastitog suda.
šta se tiče gramatike rekao sam več o tome u 2 odgovora. meni je moja gramatika baš super ^^
i m eniJ em oJa gR AmatIk a ba Šs Upe R!
tvoja gramatika ima veze sa normalnom isto koliko i ova gore.
a kad bi po tvom bilo gramatika ne bi postojala,nego bi svak pisa po svom.