Quote (ivangozu @ Sat, Oct 4 2008, 09:19pm)
jel ta slika sa facebooka od filipa simica?
nisan i zna da on igra d2 loolololololo a znan ga irl
da njegova je...
igro je i bio je gozu igrac

acc: Wayoke
ma igro je lik HCL prije sad je neku pauzu imo i neki dan smo se culi na telefon pa kaze da igra wowa da dodjem igrat =)))