Quote (nugard @ Fri, 12 Sep 2008, 13:49)
istina, ali kad je bila njemacka i nizozemska nisan tia ic, jer otpatke ne zelin!
drzava nan je centralizirana maksimalno, sta niko od politicara ne vidi ka neki problem, dok u francuskoj problem pariza odlucuje izbore
sta bi bilo kad bi npr ministarsvo turizma bilo u sibeniku, ministarsvo prometa u rijeci, prosvjete u varazdinu itd itd
split je uvik bia slipo crivo i bit ce
p.s. sta se tice novinara danas su svi placenici.. pisu za onoga ko vise plati