d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > ... Engleska Bit će Zemlja Proleterska... > Amo, Vamo Rezultate Na Sunce!
Prev1567
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,208
Joined: Sep 9 2006
Gold: 20.00
Sep 11 2008 03:34pm
i ja mislin da je jedini put da se zaboravi ko je sta po nacionalnosti, jer politika i rat ce sjebat prvo one najsiromasnije i najzagrizenije

svicarska je primjer di su dan danas taljanski njem. i francuski sluzbeni jezici!

ali mi smo balkanci prokleti ljudi tongue.gif
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Sep 11 2008 05:24pm
Quote (Razakel @ Thu, Sep 11 2008, 09:34pm)
i ja mislin da je jedini put da se zaboravi ko je sta po nacionalnosti, jer politika i rat ce sjebat prvo one najsiromasnije i najzagrizenije

svicarska je primjer di su dan danas taljanski njem. i francuski sluzbeni jezici!

ali mi smo balkanci prokleti ljudi tongue.gif


švicarci vole raditi, zato imaju!!!!!!!!
a ovo ovdje nisu radnici, nego ratnici!!!!!
Member
Posts: 17,448
Joined: Sep 25 2005
Gold: 16,530.00
Sep 11 2008 05:32pm
odjebite s tim sranjima iz mog tužno-nogometnog topica.


dancinglock.gif
Member
Posts: 7,360
Joined: Jan 24 2008
Gold: 3.00
Sep 12 2008 04:43am
Anale kanale
Member
Posts: 6,208
Joined: Sep 9 2006
Gold: 20.00
Sep 12 2008 05:58am
http://www.index.hr/vijesti/clanak/bojno-polje-maksimir/401778.aspx

moran priznat da ima istine u tome iako mi se gadi clanak
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Sep 12 2008 06:03am
Quote (Razakel @ Fri, 12 Sep 2008, 13:58)
http://www.index.hr/vijesti/clanak/bojno-polje-maksimir/401778.aspx

moran priznat da ima istine u tome iako mi se gadi clanak


pročita sam sinoć, ima istine al i pretjerivanja

meni se gadi novinar
Member
Posts: 42,679
Joined: Aug 2 2007
Gold: 8.00
Warn: 30%
Sep 12 2008 06:31am
Quote (nugard @ Fri, Sep 12 2008, 12:03pm)
pročita sam sinoć, ima istine al i pretjerivanja

meni se gadi novinar


apsolutno...
malo koji novinar danas da mi se svidja
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Member
Posts: 6,208
Joined: Sep 9 2006
Gold: 20.00
Sep 12 2008 07:02am
Quote (nugard @ Fri, 12 Sep 2008, 13:49)


istina, ali kad je bila njemacka i nizozemska nisan tia ic, jer otpatke ne zelin!
drzava nan je centralizirana maksimalno, sta niko od politicara ne vidi ka neki problem, dok u francuskoj problem pariza odlucuje izbore
sta bi bilo kad bi npr ministarsvo turizma bilo u sibeniku, ministarsvo prometa u rijeci, prosvjete u varazdinu itd itd

split je uvik bia slipo crivo i bit ce

p.s. sta se tice novinara danas su svi placenici.. pisu za onoga ko vise plati
Member
Posts: 1,186
Joined: Sep 17 2007
Gold: Locked
Sep 15 2008 01:05pm
4:1 za englesku,robert kovac ce dobit crveni radi coravog suca koi je spusija simulaciju i raspast ce se nasa igra
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev1567
Add Reply New Topic New Poll