Quote (nugard @ Sat, Aug 23 2008, 10:45pm)
nisam ni mislija na tebe, nego općenito
možeš imat i 1 per day pa da je spam, a možeš i 20++ per day, ukoliko su kvalitetni nisu spam
kvantiteta nije mjerilo spama, iako je u visokoj korelaciji sa spamom, zato jer napisat +1 ili quotat ne moraš uključit mozak i dereš cili dan
a da tu se slazem s tobom u potpunosti...
nazalost jsp je pun takvih debila...