Quote (darkkobra @ Mon, Aug 11 2008, 10:44am)
To si se malo zezno, ako bi opet digli Yugu i na olimpijadi digli 10 medalja onda bi to bilo 10 jugoslovenskih medalja, a ne srpskih ili hrvatskih

da bash
xD!
djecko toncek mora naucit da je to bila drzava!
to je koda sad u hrvatskoj djelis medalje na dalmaciju, slavoniju, istru i kvarner itd...
xD
dobro ne bas tako ali na tu neku foru
This post was edited by Usc_abaddon on Aug 11 2008 05:29am