Quote (t0nc3k @ Thu, Aug 14 2008, 08:27pm)

...ja se necu ponizavat za to sranje od d2
a sta ga igras i dalje i tako si opsjednut sa forum goldom ako je sranje
nerazumijem ljude kao ti
tu ima jos ljudi koji misle da je sranje ali on neigraju...
ti se drziz tog diabla a uporno tuvish kako je sranje...