d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Diablo3 > Peticija
Prev15678910Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 5,303
Joined: Jul 20 2006
Gold: 0.00
Jul 8 2008 05:52pm
Quote (ZxB @ Wed, Jul 9 2008, 12:10am)
omg.
peticija nema veze sa nicime i nece imati utjecaja.
ako vam se ne svidja grafika nemojte igrat.


stvar je da peticija nemoze bit uzeta u obzir, jer je moguce glasat vise puta....

Quote (waYOke @ Tue, Jul 8 2008, 11:47pm)
+1+1

€ ali mene muci kako cemo telat^^ i to i kako ce bit lvlanje i dao bog da bu HC biggrin.gif


ak ce bit, oce ko igrat hc odma? tongue.gif
Member
Posts: 14,228
Joined: May 12 2005
Gold: 83,279.00
Jul 8 2008 06:17pm
Ako bude ka u d2 hc,sc
Pa naravno da sc necu ni palit...
Member
Posts: 4,123
Joined: Aug 17 2007
Gold: 6,821.00
Jul 8 2008 06:27pm
Quote (Rakshasas(KD) @ Wed, 9 Jul 2008, 02:17)
Ako bude ka u d2 hc,sc
Pa naravno da sc necu ni palit...


laz.. tongue.gif
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Jul 8 2008 06:37pm
većina gamerskih portala i foruma je objavila vijest o peticiji, svjestan sam da to neće promijeniti pro-wow politiku, ali isto smo im uvalili bubu u glavu smile.gif
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Jul 9 2008 01:24am
Quote (Legna @ Tue, Jul 8 2008, 11:52pm)
ak ce bit, oce ko igrat hc odma? tongue.gif


here!
Member
Posts: 1,186
Joined: Sep 17 2007
Gold: Locked
Jul 9 2008 03:23am
Quote (nugard @ Wed, Jul 9 2008, 12:37am)
većina gamerskih portala i foruma je objavila vijest o peticiji, svjestan sam da to neće promijeniti pro-wow politiku, ali isto smo im uvalili bubu u glavu  smile.gif


u uvo


btw ja cu prvo igrat sc da priden igricu i tako i onda tek hc ofc,mozda i ostanen prvi ladder (ako ga bude,daj boze da ne bude) na sc

This post was edited by Dlexx on Jul 9 2008 03:24am
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Jul 9 2008 04:55am
Quote (Dlexx @ Wed, Jul 9 2008, 09:23am)

u uvo


btw ja cu prvo igrat sc da priden igricu i tako i onda tek hc ofc,mozda i ostanen prvi ladder (ako ga bude,daj boze da ne bude) na sc


JEBES SC...
STA KROZ HC NEMOS UPOZNAT IGRU?
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Jul 9 2008 05:10am
sc će postojat po definiciji, a oće li bit hc mode to ćemo tek vidit...

nema više ni potiona, ako su to makli onda mogu sve

This post was edited by nugard on Jul 9 2008 05:12am
Member
Posts: 5,303
Joined: Jul 20 2006
Gold: 0.00
Jul 9 2008 05:14am
Quote (Usc_abaddon @ Wed, Jul 9 2008, 11:55am)
JEBES SC...
STA KROZ HC NEMOS UPOZNAT IGRU?


kolko se isplati hc odma... kak onaj baba ostane bez glave.... tongue.gif

al bilo bi sjebano da izbace hc, to je velik dio diabla....

Quote (nugard @ Wed, Jul 9 2008, 12:10pm)
sc će postojat po definiciji, a oće li bit hc mode to ćemo tek vidit...

nema više ni potiona, ako su to makli onda mogu sve


bice potiona, sam kaj ce bit i onih crvenih sranja(koji mi se cine lose btw...)

This post was edited by Legna on Jul 9 2008 05:16am
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Jul 9 2008 05:22am
bez hca d2 nije d2...
nadam se da ce bit
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev15678910Next
Add Reply New Topic New Poll