Quote (Tim_lopovaMIKI @ Tue, Sep 16 2008, 09:01pm)
Addala sam te 
prifatio sam te ako si ti mihaela =)))
edit: sig ti je 500x100
smanji si na 400x100 ili nesto drugo umjesto 100 xD!
400x150 ti je maximalna velicina
mogli bi ti srat moderatori i ti debili ili ti cak zatvorit pristup signaturu
This post was edited by m4tej on Sep 17 2008 07:37am