d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Diablo 1
Prev156789Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 166
Joined: May 24 2008
Gold: 0.00
Jun 6 2008 04:35am
Dupalo se tako da bi bacia sav cash na pod
Tad popia pot u isto vrime kad bi skupia pare.
Member
Posts: 14,228
Joined: May 12 2005
Gold: 83,279.00
Jun 6 2008 04:55am
ma ne lol ...

dupa si tako da bas u trenu kad ti lik ide pokupit item , ti iz belta stisnes na bocu , ali ne da ju popijes...nego livi klik..
Member
Posts: 6,519
Joined: Nov 27 2006
Gold: 22.46
Jun 6 2008 05:18am
Quote (Rakshasas(KD) @ Fri, Jun 6 2008, 10:55am)
ma ne lol ...

dupa si tako da bas u trenu kad ti lik ide pokupit item , ti iz belta stisnes na bocu , ali ne da ju popijes...nego livi klik..


da isto biggrin.gif
Member
Posts: 7,243
Joined: Feb 24 2008
Gold: 336.02
Jun 6 2008 06:47am
ew, napokon na b.netu, acc name: miso8, ajde addajte me i pm da vas i ja dodam
neznam kolko cu moc igrat jer sam u kazni :S
preko ljeta 100% igram
Member
Posts: 14,228
Joined: May 12 2005
Gold: 83,279.00
Jun 6 2008 08:54am
Diablo nekad zna i bacit nesto al nemos pokupit ako baci smile.gif




Member
Posts: 9,696
Joined: May 27 2007
Gold: 1,926.37
Jun 6 2008 10:13am
Ako netko zna odgovor jel se kod Wirta gemblalo??
Probacu nac lika i Cd na starom hardu mislim da s virtuala je islo to.

Suze mi krenuse kako vrijeme brzo ide......

Raks di si to iskopao legendo
Member
Posts: 1,186
Joined: Sep 17 2007
Gold: Locked
Jun 6 2008 01:42pm
Quote (Rakshasas(KD) @ Fri, Jun 6 2008, 02:54pm)
Diablo nekad zna i bacit nesto al nemos pokupit ako baci smile.gif


http://img369.imageshack.us/img369/6499/screen10as7.jpg

http://img390.imageshack.us/img390/3773/screen11zf5.jpg


zasto se nemoze skupit wtf
Member
Posts: 14,228
Joined: May 12 2005
Gold: 83,279.00
Jun 6 2008 02:36pm
Quote (birky @ Fri, Jun 6 2008, 06:13pm)
Ako netko zna odgovor jel se kod  Wirta gemblalo??
Probacu nac lika i Cd na starom hardu mislim da s virtuala je islo to.

Suze mi krenuse kako vrijeme brzo ide......

Raks di si to iskopao legendo


nisam iskopao... igra je pre jaka.. samo ju je malo vrime pojilo al jbga.. danas ljudi vecinom gledaju neku grafiku i te gluposti... a igrivost je boze sacuvaj

diablo je legenda..
Member
Posts: 17,448
Joined: Sep 25 2005
Gold: 16,530.00
Jun 6 2008 06:38pm
Quote (Titan_st @ Fri, 6 Jun 2008, 10:29)
Nece nego moras ic po stvari tamo di si izginija.


lol, baš to...
maloprije mi se zblokira komp nešto i ka ono rip. rek'o ok, krenija po stvari i izbaci me sa bneta!!!
ng i puf, NEMA SE VIŠE... ode sve u piz... materinu ranting.gif

raks sry, ode naj's armor i onaj amu u večna lovišta sad.gif
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Jun 7 2008 05:55am
Quote (nesius @ Sat, Jun 7 2008, 12:38am)
lol, baš to...
maloprije mi se zblokira komp nešto i ka ono rip. rek'o ok, krenija po stvari i izbaci me sa bneta!!!
ng i puf, NEMA SE VIŠE... ode sve u piz... materinu ranting.gif

raks sry, ode naj's armor i onaj amu u večna lovišta sad.gif


ista stvar...
raks sorry za onaj ring i plate :/

edit: mene btnet nije izbacio nego sam stiso nogom prekidac i zgasio pc i sve -.-

This post was edited by Usc_abaddon on Jun 7 2008 05:56am
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev156789Next
Add Reply New Topic New Poll