Quote (nesius @ Tue, 10 Jun 2008, 01:27)
ofc.
eddy, svi su oni plaćeni i u reprezentaciji, a i dobivaju premije za rezultat.
uglavnom, takav nam je mentalitet da uvik igramo bolje sa jačim reprezentacijama...
ofc da dobivaju premije za rezultat.
a to u vezi mentaliteta se slažem.
mi ka da imamo komplex od slabijih momčadi(npr.moldavija,mađarska)
protiv njemačke ćemo 100% bolje odigrat,uvjeren sam u to.
ali ovo sad u vezi modrića nije baš najbajnije...