d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Euro 2008
Prev1567
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,684
Joined: Oct 24 2007
Gold: 0.00
Jun 10 2008 04:15am
Quote (nesius @ Tue, 10 Jun 2008, 01:27)
ofc.


eddy, svi su oni plaćeni i u reprezentaciji, a i dobivaju premije za rezultat.

uglavnom, takav nam je mentalitet da uvik igramo bolje sa jačim reprezentacijama...


ofc da dobivaju premije za rezultat.

a to u vezi mentaliteta se slažem.
mi ka da imamo komplex od slabijih momčadi(npr.moldavija,mađarska)
protiv njemačke ćemo 100% bolje odigrat,uvjeren sam u to.
ali ovo sad u vezi modrića nije baš najbajnije...
Member
Posts: 42,679
Joined: Aug 2 2007
Gold: 8.00
Warn: 30%
Jun 10 2008 05:15am
Quote (eddy_hc @ Mon, Jun 9 2008, 09:12pm)
sve šta imam reć > ti si kreten, bez uvrede.

on je profesionalni športaš(bar bi to triba bit)
on je uvježban i plaćen(ne ofc za reprezentaciju) da bude šta bolji,a ne da meni skida 5 godina života svaki put kad balun leti prema njemu.
ako ne može podnit pritisak neka se ostavi profesionalnog nogometa i vrati u hajduk.


ako ti skida tolko od zivota ugasi tv.... -.-


da nesi... sjeti se kako smo igrali sa brazilom samo na poljudu... ja sam tamo bio i gledo tekmu...
koja uzivancija... iako nismo pobijedili bilo je prejako i mislim da ce ista stvar biti sa švabama
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev1567
Add Reply New Topic New Poll