Quote (Rakshasas(KD) @ Wed, May 21 2008, 09:47am)
10 razloga zasto ne napravit facebook
1. Covik je socijalno bice i treba se druziti, prema tome i MSN mu je previse da ga dovede do tupila
2. Na facebook-u su svi supermodeli jer ko bi stavija sliku di je ruzan
3. Facebook je trend od misec dana ka i sve u ovoj drzavi
4. Moj caca je prezivija bez facebook-a
5. Nemamo ga ja ni Maduna, zasto bi ti ?
6. Kvaris oci
7. Gubis osjetila u prstima tipkajuci i klikajuci
8. Igre na facebooku su tako glupe da privucu samo zenski dio populacije
9. Cim se logiras na Facebook radis jednu vise pogresku u danu
10. Ljudi koji nemaju facebook zive u prosjeku 10 godina vise.
aj ne seri nego salji sta fg-a