Quote (Rakshasas(KD) @ Wed, Apr 9 2008, 01:10am)
istina, al u europi nije tako surovo ka kod nas hehe
ne raks, tamo je još gore!
80% njih nema svoje nekretnine, žive u iznajmljenom stanu,
a sve šta imaju je pod kreditom. naglašavam tako živi 80%
građana europe. evo jedna priču od jednog starijeg austrijanca koji je bija gost kod mene.
radija je u steyr-u, to je podružnica daimler-crysler-a, poznata po visokim plačama.
nakon šta san shavtija da je čovjek jako nezadovoljan upita san ga u čemu je kvaka.
odgovor je glasija ovako. Ich kann nicht arbeiten wie ein 20jaerige mann, nach dem ganzes leben
was ich habe gearbeite da die soll wissen das.
ukratko kaže čovjek da on nemože radit kao 20 godišnji čovjek i da bi oni to trebali znati
nakon šta je on odradio cjeli svoj život u toj firmi.
falilo mu je još 4 godine do penzije. bio je jako ljut jer njegov šef također austrijanac ga je kao stano nešto tjerao da brže radi.
e sad oko te okrutnosti, vidi sad ti kako to izgleda da ti radiš, a netko nadređeni ti nad glavom stoji i govori: Schnell, Schnell.
taj je bio u stanu od firme i imao sve na čemu mu svi mi zavidimo, ali kad je prestao bit produktivan postao je staro željezo!!!!!