d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Najgore Uloženih 10 Fg By Jole > Bold + Color
Prev15678Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 9,342
Joined: Dec 10 2007
Gold: 10,688.43
Feb 20 2008 06:45pm
Quote (eddy_hc @ Thu, Feb 21 2008, 12:17am)
1. i dalje ne dobivam odgovor kako mi je on kupija equipment.
2. nikad nisam nosia guardian angel ni peasant hat
btw:jedini razlog zbog cega sam osta na brsima s vama je bija ivo,protiv kojeg nikad necu ric rec.


a ja sam ti smeto na brs? smile.gif

a nisam ni reko da ti je KUPIJA eq. nego ti je pomogo da napravis hammera kao sto je i meni i da sad kad ga vise netrebas tj. nema ga govoris o njemu sta govoris~ zasto mu odmah nisi reko sta mislis o njemu i meni ocito~

This post was edited by The_Outsider on Feb 20 2008 06:47pm
Member
Posts: 6,684
Joined: Oct 24 2007
Gold: 0.00
Feb 20 2008 06:47pm
Quote (The_Outsider @ Thu, 21 Feb 2008, 01:45)
a ja sam ti smeto na brs? smile.gif

a nisam ni reko da ti je KUPIJA eq. nego ti je pomogo da napravis hammera kao sto je i meni i da sad kad ga vise netrebas tj. nema ga vise govoris o njemu sta govoris~ zasto mu to odmah tada nisi reko.


i dalje ne shacam kako mi je on pomoga kupit iteme.
neodreden si tomi,nesto govoris,a nemas pojma o tome sta pricas.
Member
Posts: 9,342
Joined: Dec 10 2007
Gold: 10,688.43
Feb 20 2008 06:49pm
Quote (eddy_hc @ Thu, Feb 21 2008, 12:47am)
i dalje ne shacam kako mi je on pomoga kupit iteme.
neodreden si tomi,nesto govoris,a nemas pojma o tome sta pricas.


daj mi quote di sam reko DA TI JE KUPIO ITEME?

pomogao ti je jer it je hammer bio u kurcu lvl ČETERDSET... shvacas kad neko digne lika na 80 lakse mu je kad digne na 85 jos je lakse kad dodje dc i neko da anni nekome ko ga nema nakon sta krepa...( s obzirom da moljaka 5 minuta ) , kad ti pomogne rebuilt lika super ti je... shvacas

This post was edited by The_Outsider on Feb 20 2008 06:52pm
Member
Posts: 6,684
Joined: Oct 24 2007
Gold: 0.00
Feb 20 2008 06:52pm
ali to ne mijenja cinjenicu da mi je on pomoga kupit equipment zato jer nije.
dia je dosa u igru gdje smo svi mi bili,i zahvalan sam sto sam dobio taj anni,ali ja sam imao pravo na njega kao i svi ostali.
a uostalom da ja nisam navalija da ostanemo u igri vi bi izasli kao sto ste mislili.
EDIT:sad si i ti edita.
nije mi pomoga rebuilt lika.i kad sam ja to njega moljaka??

This post was edited by eddy_hc on Feb 20 2008 06:53pm
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Feb 20 2008 06:56pm
Ajde neka.. bar nam je forum aktivan... tongue.gif
Member
Posts: 8,933
Joined: Nov 4 2007
Gold: 435.00
Feb 20 2008 06:56pm
ed1 najveca nobara...

fala za hlp al debile!!!!!!

dovodija si bo babu kad si me rusha normal!!!!!!!!
AAAAAAAAAAAAAAA

najsporiji majmun na hc-u


aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Member
Posts: 9,342
Joined: Dec 10 2007
Gold: 10,688.43
Feb 20 2008 06:57pm
Quote (eddy_hc @ Thu, Feb 21 2008, 12:52am)
ali to ne mijenja cinjenicu da mi je on pomoga kupit equipment zato jer nije.
dia je dosa u igru gdje smo svi mi bili,i zahvalan sam sto sam dobio taj anni,ali ja sam imao pravo na njega kao i svi ostali.
a uostalom da ja nisam navalija da ostanemo u igri vi bi izasli kao sto ste mislili.


nije ti pomogo kupit eq nego ti je pomogo da dodjes sam do eq koji si imo...
imao si pravo ? smile.gif kolko ja znam bio si u matijinim brs, kolko ja znam jedini matija je imo lika da dodje do annia... i naravno tvoji je jer ti imas pravo na njega...

ma ko da se radi o tome sta si ti nosio ili dali si imo anni ili ne radi se o tome da si mi smjesan kad ovako uletavas u topic koji nema veze sa tobom i branis joleta ( sto mogu shvatit jer ti je frend) ali uz to ti i vrijedas nekog sa kime se prije par mjeseci nebi tako razgovaro... pa matija je pljuvo po njemu i u brs zasto mu onda nisi reko kako ti znas "omg njubaro" idem sa joletom brs ko vas jebe? kuzis samo me to zasmetalo...
Member
Posts: 9,342
Joined: Dec 10 2007
Gold: 10,688.43
Feb 20 2008 06:58pm
vidim da jole cita topic a ni rijeci da prozbori smile.gif

pozdrav jole kako je doli?^^

This post was edited by The_Outsider on Feb 20 2008 07:01pm
Member
Posts: 2,990
Joined: Sep 13 2007
Gold: 231.25
Feb 20 2008 07:00pm
Quote (nugard @ Thu, Feb 21 2008, 01:56am)
Ajde neka.. bar nam je forum aktivan...  tongue.gif


evo ja umirem od smijeha kako se prepucavaju vec danima rofl.gif
samo naprijed sa osobnim uvredama bar nije general spam laugh.gif
Member
Posts: 8,933
Joined: Nov 4 2007
Gold: 435.00
Feb 20 2008 07:02pm
Quote (Kacavida @ Thu, Feb 21 2008, 02:00am)
evo ja umirem od smijeha kako se prepucavaju vec danima  rofl.gif
samo naprijed sa osobnim uvredama bar nije general spam  laugh.gif


cool.gif wink.gif
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev15678Next
Closed New Topic New Poll