Quote (Kennoth @ Fri, Jan 23 2009, 10:15pm)
Ajd da i ja dobijem +1
A sta ce ti vise +1 kad se to ne placa ....bolje sa si spamao Trade topice nego ovdje
Radije da nam Tiny objasni kako nedobijemo tag a da mu doniramo!
Quote (OnlyInMemories @ Fri, Jan 23 2009, 10:51pm)
mene bi bilo sram udrit spam ovdje -.- (+1)
Sav si pocrvenio koliko te je...
Sram te bilo Evo ti na jedna na desno krilo u kontru

Quote (miso8 @ Fri, Jan 23 2009, 11:23pm)
mislis obrnuto?
Slabo mislim mozak na gemistu sam nek se decko javi ekipi jer drugima se nije nikad naklanjao--Vouch i glas za Premijera
This post was edited by birky on Jan 23 2009 03:28pm