Quote (bahamontik @ Sun, Jan 25 2009, 11:18pm)
aje neka netko otvori topic s nekom igrom koja ima smisla?? ovo je ubivanje slobodnog vremena dragi!! nema filozofije!! sve je ionako 1010101010001101010101 i u jos gomilu takvih kombinacija! i filmova i slika itd...ja volim mfat(ponavljam) jer me obraduje kad od toliko šansi itema koji padaju padne nešto što me obraduje što mi čini radost što me obraduje što mi duje obra ili o bradu je ili kako vec!! radost,st rado,OST ra...itd
moj topic o oblivionu je prilicno zapusten