Quote (Kennoth @ Fri, Jan 30 2009, 09:36pm)
slazem se, sramota
svako malo oni kretenoidi idu gazit po tom da poprave
ajme meni
moglo je bit gadnih problema s tim ( pad morala i koncetracije, ozlijede itd)
al eto, da budemo fer, to je jedini veci kiks organizacije ovog SP
"pod" nema veze s nama nego sa IHF-om koji su pripremali dvoranu.
cim prvenstvo zavrsi podloga se mice jer nije "naša"
u svakom slucaju bravo našima.