d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Sp U Rukometu 2009.
Prev14567810Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 5,741
Joined: Apr 7 2006
Gold: 7,557.95
Jan 30 2009 06:54am
ja iman akreditaciju za ložu za cijelo prvenstvo! tako da...hrana i vino...konobar u loži...ma milina!!!
Member
Posts: 9,342
Joined: Dec 10 2007
Gold: 10,688.43
Jan 30 2009 07:47am
Quote (bahamontik @ Fri, Jan 30 2009, 12:54pm)
ja iman akreditaciju za ložu za cijelo prvenstvo! tako da...hrana i vino...konobar u loži...ma milina!!!


aha joj sad mi sinulo da je i svjetsko u pikadu kod nas..

aj gz
Member
Posts: 7,583
Joined: Nov 12 2008
Gold: 2,252.12
Jan 30 2009 07:58am
ejj dobit cemo ih sve !
Banned
Posts: 8,813
Joined: Nov 1 2008
Gold: 10.80
Warn: 100%
Jan 30 2009 03:02pm
AJJJJJJDEEEEEEEEEEEEE HRVATSKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA


28:22 JEDNA I PO MIN DO KRAJA















POOOOOOOOBJEEEEDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

This post was edited by Kennoth on Jan 30 2009 03:06pm
Member
Posts: 42,679
Joined: Aug 2 2007
Gold: 8.00
Warn: 30%
Jan 30 2009 03:08pm
gg

al mislim da cemo dobit kantu od francuza
Member
Posts: 885
Joined: Apr 27 2008
Gold: 1,342.20
Jan 30 2009 03:24pm
Odlicno! Hebena igra, decki su u zivotnoj formi!

bier.gif




















...al me sam ljuti ono sranje od podloge, tj aljkav pristup pripremi dvorane za SVJETSKO PRVENSTVO! PFFT! mad.gif

This post was edited by JaBaSh on Jan 30 2009 03:24pm
Banned
Posts: 8,813
Joined: Nov 1 2008
Gold: 10.80
Warn: 100%
Jan 30 2009 03:36pm
Quote (JaBaSh @ Fri, Jan 30 2009, 10:24pm)
Odlicno! Hebena igra, decki su u zivotnoj formi!

bier.gif




















...al me sam ljuti ono sranje od podloge, tj aljkav pristup pripremi dvorane za SVJETSKO PRVENSTVO! PFFT! mad.gif



slazem se, sramota
svako malo oni kretenoidi idu gazit po tom da poprave
ajme meni

moglo je bit gadnih problema s tim ( pad morala i koncetracije, ozlijede itd)

al eto, da budemo fer, to je jedini veci kiks organizacije ovog SP

Member
Posts: 9,342
Joined: Dec 10 2007
Gold: 10,688.43
Jan 30 2009 03:57pm
Quote (Kennoth @ Fri, Jan 30 2009, 09:36pm)
slazem se, sramota
svako malo oni kretenoidi idu gazit po tom da poprave
ajme meni

moglo je bit gadnih problema s tim ( pad morala i koncetracije, ozlijede itd)

al eto, da budemo fer, to je jedini veci kiks organizacije ovog SP


"pod" nema veze s nama nego sa IHF-om koji su pripremali dvoranu.

cim prvenstvo zavrsi podloga se mice jer nije "naša"

u svakom slucaju bravo našima.
Member
Posts: 3,331
Joined: Jan 8 2009
Gold: 1.00
Jan 30 2009 04:28pm
HRVATSKA NANIZALA JOS JEDNU POBIJEDU !!!!!!!!!!!!!
Banned
Posts: 8,813
Joined: Nov 1 2008
Gold: 10.80
Warn: 100%
Jan 30 2009 04:35pm
Quote (cuby_trade @ Fri, Jan 30 2009, 11:28pm)
HRVATSKA NANIZALA JOS JEDNU POBIJEDU !!!!!!!!!!!!!


dobro, koji si sad ti xD
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev14567810Next
Add Reply New Topic New Poll