d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Proricem Vam Buducnost > Not A Fake
Prev145678Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 5,741
Joined: Apr 7 2006
Gold: 7,557.95
Jan 17 2009 04:55pm
ajde waPosalico reci i meni! bas me zanima sta sam!

1. Josip
2. 25
3. Kurac
4. 190 cm

I odgovori na sljedeca pitanja

1. c
2. c
3. c
4 .b
5. b
6. a
7. b
8. d


Banned
Posts: 8,813
Joined: Nov 1 2008
Gold: 10.80
Warn: 100%
Jan 17 2009 04:59pm
Quote (bahamontik @ Sat, Jan 17 2009, 11:55pm)
ajde waPosalico reci i meni! bas me zanima sta sam!

1. Josip
2. 25
3. Kurac
4. 190 cm

I odgovori na sljedeca pitanja

1. c
2. c
3. c
4 .b
5. b
6. a
7. b
8. d



mogu ja?

ti ces se preselit u afriku i cistit govna od kaveza sa divljim zivotinjama
Member
Posts: 5,741
Joined: Apr 7 2006
Gold: 7,557.95
Jan 17 2009 05:06pm
Quote (Kennoth @ Sat, Jan 17 2009, 10:59pm)
mogu ja?

ti ces se preselit u afriku i cistit govna od kaveza sa divljim zivotinjama


auuuu...a bas sam kontao postat balerina odnosno balerin jer sam musko! ajme razocarao si me...pa di tako ravno u glavu! smrc smrc! a ok,prezivjet cu jer ako ne prezivim necu zivjeti! jednostavno je! e nego sta nisi vanka izasa?? meni su rijetke subote da sam slobodan a sad gustam ko prasac! auuuuuuuuuuuuuu,kao i obicno kajat cu se! ali doma,>Remiza auuuuuuuu!e Remiza pari ko neko balijsko ime???

This post was edited by bahamontik on Jan 17 2009 05:08pm
Banned
Posts: 8,813
Joined: Nov 1 2008
Gold: 10.80
Warn: 100%
Jan 17 2009 05:10pm
Quote (bahamontik @ Sun, Jan 18 2009, 12:06am)
auuuu...a bas sam kontao postat balerina odnosno balerin jer sam musko! ajme razocarao si me...pa di tako ravno u glavu! smrc smrc! a ok,prezivjet cu jer ako ne prezivim necu zivjeti! jednostavno je! e nego sta nisi vanka izasa?? meni su rijetke subote da sam slobodan a sad gustam ko prasac! auuuuuuuuuuuuuu,kao i obicno kajat cu se! ali doma,>Remiza auuuuuuuu!e Remiza pari ko neko balijsko ime???


nn van
koji cu kurac vani
poledica je i hladno je

draze mi je spamat po forumu i nervirat ljude
Member
Posts: 5,741
Joined: Apr 7 2006
Gold: 7,557.95
Jan 17 2009 05:20pm
Quote (Kennoth @ Sat, Jan 17 2009, 11:10pm)
nn van
koji cu kurac vani
poledica je i hladno je

draze mi je spamat po forumu i nervirat ljude


to mali...to se cijeni! a sta ste se ti i Matej kacili ode? nisam bio pratio cijelu radnju,ima li neki poseban motiv ili?? zbunjivanje okolice??
Banned
Posts: 8,813
Joined: Nov 1 2008
Gold: 10.80
Warn: 100%
Jan 17 2009 05:21pm
Quote (bahamontik @ Sun, Jan 18 2009, 12:20am)
to mali...to se cijeni! a sta ste se ti i Matej kacili ode? nisam bio pratio cijelu radnju,ima li neki poseban motiv ili?? zbunjivanje okolice??


ma uvijek mi sere za ppd

ko da me boli ona stvar
Member
Posts: 7,243
Joined: Feb 24 2008
Gold: 336.02
Jan 17 2009 05:28pm
Quote (Kennoth @ Sun, Jan 18 2009, 12:10am)
nn van
koji cu kurac vani
poledica je i hladno je

draze mi je spamat po forumu i nervirat ljude


lool, mi do centra pa u west biggrin.gif

This post was edited by miso8 on Jan 17 2009 05:29pm
Banned
Posts: 8,813
Joined: Nov 1 2008
Gold: 10.80
Warn: 100%
Jan 17 2009 05:46pm
Quote (miso8 @ Sun, Jan 18 2009, 12:28am)
lool, mi do centra pa u west biggrin.gif


>< kak ti se da
Member
Posts: 7,243
Joined: Feb 24 2008
Gold: 336.02
Jan 18 2009 03:06am
Quote (Kennoth @ Sun, Jan 18 2009, 12:46am)
>< kak ti se da


kako ne?
sve 5 kn a i riba dobrih ima biggrin.gif
Member
Posts: 7,583
Joined: Nov 12 2008
Gold: 2,252.12
Jan 18 2009 05:10am
oslića ? tongue.gif
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev145678Next
Add Reply New Topic New Poll