Quote (Usc_abaddon @ Thu, Jan 15 2009, 12:16am)
bolje to jest nego nemat nista ko ja i izgladnjivat se u ovo doba noci
po obicaju ko kad dodjem do tebe preko par noci pa umrem tamo xD
dodjem doma pojedem sve sta ima........
xD
- patrik gladan sam ko pas oces da narucim pizzu?
- ma nn imas tamo u ladici bananke, kinder delicije, bueno, duplo, tortice....
ja otvorim ono fakat sve samo cokolade i to ispadaju van bokte jadan neznam kako ih je utrpo (jos ona ladica sta ju povuces pa se spusti dole...kredenka ona za vina xD)