d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > !spamm Me Some More > Plx? Thx!
Prev1456789Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,342
Joined: Dec 10 2007
Gold: 10,688.43
Dec 17 2008 04:26pm
Quote (OnlyInMemories @ Wed, Dec 17 2008, 10:19pm)
Di mu je Tokio Hotel?


na desnom guzu ofc
Banned
Posts: 8,813
Joined: Nov 1 2008
Gold: 10.80
Warn: 100%
Dec 17 2008 04:57pm
Quote (The_Outsider @ Wed, Dec 17 2008, 11:26pm)
na desnom guzu ofc


Na sredini, di i pripada cool.gif

Quote (eddy_hc @ Wed, Dec 17 2008, 10:19pm)
znam ja šta je unpluged.
daleko od toga,amy lee predobro piva..


ofc. Prije nego sam poceo slusat Korn, bio sam veliki fan of Evanescence. jooj Amy wub.gif bio sam jaaaaako zacopan u nju prije (mozda jos jesam hehe)
Slusao sam Evanescence dok se nije pretvorio u Amynescence. A onda sam presao na Korn koji mi se odma jako svidio, a kojeg sam otkrio djelomicno tako sto je Amy imala duet s JDem, te remake od Thoughtless (my fav song)

Quote (The_Outsider @ Wed, Dec 17 2008, 11:06pm)
nirvana i alice in chains unplugged su mi hail.gif
korn-a anpljugd moram priznat nisam cuo iako nikad nisam mogao slušat korn niti sam im dao priliku da ih cujem biggrin.gif
jednostavno one stvari sta je MTV emitiro me nisu primamile pa nikad nisam odlucio nabavit diskografiju.

evo ovaj covjek je istetoviro "tisucu i jedan" band na sebe... ko zna dal ce on ikad požalit biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

http://inlinethumb24.webshots.com/41559/2026817740100752951S500x500Q85.jpg


Suprotno cestom misljenju, Korn nisu komercijala. Imaju par hitova na mtv-u (i da slazem se da mtv sux), no to je samo par singlova. Ja ne znam bi li ti volio takvu vrstu glazbe, ali ako hoces preporuke, to sam (btw sta ti je sa sigom)
Member
Posts: 11,142
Joined: May 17 2007
Gold: 0.50
Dec 18 2008 02:36am


obozavam ovu stvar biggrin.gif

EMO!!!!!!!!!!^^

€ lyric:

I'm in a constant state of getting cut
So why don't I feel anything?!

This is a violation

Maybe I forgot what it was like
Before it entered me

So this is what they call
Another endless night
So tired of believing
If this is wrong or right
I think this cause is lost
I wish that I could sleep
I feel like some kind of shadow
Another slave to the weak
Imagine if we lived
Under the weather
We would never be found
Never discovered
If everything goes wrong
If it's one more endless night
You know there always tomorrow
And tomorrow (x8)
you know there's always tomorrow
Tomorrow

And this knife, this knife
This is my most
This is my most
This is my most
Important appendage
This is my most
This is my most
This is my most
Important appendage

Tomorrow
Tomorrow
Tomorrow

So now that your whole world
Has gone up into flames
This night is still never ending
Do you think you're still safe?
Seems everything went wrong
We were discovered
But this time there's no tomorrow
And tomorrow(x4)
Tomorrow
Tomorrow
And this knife! This knife!

This post was edited by waYOke on Dec 18 2008 02:38am
Member
Posts: 17,090
Joined: Nov 22 2008
Gold: 169.00
Dec 18 2008 03:12am
Evo poslusao , dobra je stvar , al pjevac ima glas kao sto ima onaj iz ademe smile.gif
dobar je smile.gif
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Dec 18 2008 06:17am
Quote (Kennoth @ Wed, 17 Dec 2008, 23:26)
Suprotno cestom misljenju, Korn nisu komercijala. Imaju par hitova na mtv-u (i da slazem se da mtv sux), no to je samo par singlova.


Korn je definitivno najznačajniji metal band iz druge polovice prošlog pa do prvih par godina 21 st. Oni su sami sinonim za numetal zato jer su ga utemeljili i zato jer je njihov utjecaj neprocjenjiv.

Naravno da su komercijalni. A to su postali kad su objavili treći album i tada su postali svjetski poznati (to vrijedi i za sve ostale bendove). Po meni nema ništa loše u komercijalizaciji. Da nisu komercijalni ne bi doprijeli do hrvatskog pa čak ni do europskog tržišta, pa ne bi ni čuli i one njihove prave nekomercijalne albume (prva dva).

I naravno da su bili jedna od glavnih uzdanica MTV-a (kao i ostali), pa naravno neće se valjda promovirat na katoličkom radiju.. Kad je bila 20 godišnjica MTV-a njihov spot freak on leash je proglašen kao 4. spot svih vremena nakon michael jacksona i madone...

Korn je već kultni bend a mogli su biti i jedan od najvećih svih vremena da su nakon petog albuma tj. nakon hita Here to stay i njihove turneje, sporazumno razišli. Tada ne bi bilo niti mrlje u njihovoj karijeri, a danas su krnji bend bez pola članova, izdaju neke albume koji se ne prodaju niti blizu kao prošli, sviraju po hrvatskoj i sličnim rupama ispred par tisuća fanatika...

Da su kojim slučajem došli u Zg nakon untouchables-a (dok su još valjali) na koncert bi došlo minimalno 25 - 35 tisuća ljudi, a kad su došli pretprošle godine bilo je nešto više od 2 tisuće.

Kornu respect al tetovažu nemoj ni slučajno! mad1.gif

Sorry šta sam se raspisa, inače sluša sam tu muziku od 6 osnovne pa do 2 srednje tako da znam znam malo i previše. happy.gif




Member
Posts: 3,904
Joined: Oct 15 2005
Gold: 0.45
Dec 18 2008 08:41am
Quote (OnlyInMemories @ Wed, Dec 17 2008, 11:19pm)
Di mu je Tokio Hotel?


pa kad je tetovira samo bendove....
Banned
Posts: 8,813
Joined: Nov 1 2008
Gold: 10.80
Warn: 100%
Dec 18 2008 10:13am
Quote (nugard @ Thu, Dec 18 2008, 01:17pm)
Korn je definitivno najznačajniji metal band iz druge polovice prošlog pa do prvih par godina 21 st. Oni su sami sinonim za numetal zato jer su ga utemeljili i zato jer je njihov utjecaj neprocjenjiv.

Naravno da su komercijalni. A to su postali kad su objavili treći album i tada su postali svjetski poznati (to vrijedi i za sve ostale bendove). Po meni nema ništa loše u komercijalizaciji. Da nisu komercijalni ne bi doprijeli do hrvatskog pa čak ni do europskog tržišta, pa ne bi ni čuli i one njihove prave nekomercijalne albume (prva dva).

I naravno da su bili jedna od glavnih uzdanica MTV-a (kao i ostali), pa naravno neće se valjda promovirat na katoličkom radiju.. Kad je bila 20 godišnjica MTV-a njihov spot freak on leash je proglašen kao 4. spot svih vremena nakon michael jacksona i madone...

Korn je već kultni bend a mogli su biti i jedan od najvećih svih vremena da su nakon petog albuma tj. nakon hita Here to stay i njihove turneje, sporazumno razišli. Tada ne bi bilo niti mrlje u njihovoj karijeri, a danas su krnji bend bez pola članova, izdaju neke albume koji se ne prodaju niti blizu kao prošli, sviraju po hrvatskoj i sličnim rupama ispred par tisuća fanatika...

Da su kojim slučajem došli u Zg nakon untouchables-a (dok su još valjali) na koncert bi došlo minimalno 25 - 35 tisuća ljudi, a kad su došli pretprošle godine bilo je nešto više od 2 tisuće.

Kornu respect al tetovažu nemoj ni slučajno! mad1.gif

Sorry šta sam se raspisa, inače sluša sam tu muziku od 6 osnovne pa do 2 srednje tako da znam znam malo i previše. happy.gif



Slazem se s tobom, al onda su svi bendovi za koje si cuo komercijalni (jer kako bi drugacije cuo za njih smile.gif )
Korn jesu, ali mislim na onu pozitivnu komercijalizaciju koju postizes sa svojim radom, a ne onu nasiljenu a la Paris Hilton, ili ona u kojoj su mediji rekli: ovaj band valja zato sto mi to kazemo.

Sto se tice njihove utjecajnosti, tu se u potpunosti slazem. Njihov prvi album je bio uvrsten na neku listu 100 najutjecajnijih rock albuma ili tako nesto. Ja njihovu karijeru dijelim na tri dijela: prvi je nu metal, po kojemu su se proslavili, a 90% bendova koji pokusavaju napraviti nesto slicno ne dodju ni blizu, onaj nu metal koji su oni stvorili se meni svidja, ali ne onaj danasnji u kojemu ima vise repa od metala ufff. Onda druga faza iz koje su usli u nekakvu alternative metal fazu, ali jos imali taj nu metal zvuk, to su albumi issues, untouchables (remek djelo po mom misljenju) i talitm. To je po meni njihova najbolja faza, gdje nisu puno odstupili od originalne muzike, i unijeli puno vise emocija, naravno to je samo moje misljenje. E onda onda treca faza kojoj najvise pase naziv hard rock, to je SYOTOS I untitled. Puno ljudi pljuje po ta dva albuma, jer im se stil puno razlikuje od onoga po cemu ih ljudi pamte, ali stvarno, ako si volio sve ostale albume, naci ces puno dobrih pjesama i u ta dva wink.gif

A sad, za tatoo cemo otom potom hehe
Member
Posts: 9,342
Joined: Dec 10 2007
Gold: 10,688.43
Dec 18 2008 10:47am
Member
Posts: 17,090
Joined: Nov 22 2008
Gold: 169.00
Dec 18 2008 11:57am
Quote (The_Outsider @ Thu, Dec 18 2008, 04:47pm)
http://i42.tinypic.com/wl7sz8.jpg


LINKIN PARK JE ZAKON !!!
Banned
Posts: 8,813
Joined: Nov 1 2008
Gold: 10.80
Warn: 100%
Dec 18 2008 12:22pm
Quote (The_Outsider @ Thu, Dec 18 2008, 05:47pm)
<IMG alt="" src="http://i42.tinypic.com/wl7sz8.jpg">


looooooooooooooooooool

gj

lp su mi previse izlizani (citaj: previse pop)
2-3 pjesme prodju
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev1456789Next
Add Reply New Topic New Poll